Какви са наемите в София?

  • 1 714
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 764
След известно време ще ми се наложи да дам апартамент под наем в София,в кв"Хаджи Димитър",ново строителство,с обзаведен кухненски бокс,за други мебели не зная дали ще имам възможност да сложа.Затова е и питането ми-какъв наем бих могла да му искам? newsm12

# 1
  • Мнения: 803
Виж този линк: http://www.imoti.net/ads/searchads.php?ad_type_id=3&personal … t=%D2%FA%F0%F1%E8

Надявам се да ти е полезен Peace

# 2
  • Мнения: 91
колко стаен е апартамента ? за двустаен с обзаведен кухненски бокс и добри комуникативни връзки, аз лично плащам 150 евро. На някой им се струва евтино, на други скъпо, но зависи от допълнителните фактори- ново, старо строителство, в какво състояние е самия апартамент и т.н

# 3
  • Мнения: 3 499
Ако е до 400 лв - взимаме го. Grinning

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Наши съседи дадоха техния-двустаен,ново строителство/фаянс,теракот,паркет,щори,обзаведена кухня-без ел. уреди/ за 230 евро,друхи наши познати за обзаведен в широк център вземат 350евро.Вашият колко квадрата е и колко стаи има?

# 5
  • Мнения: 764
Апартамента е в нова,малка кооперация,има спалня,хол и кухненски бокс заедно,баня  и тераса.Но ще бъде готов за даване под наем може би след 2 месеца.С ламинат и теракот е,банята е с фаянс,кухненския бокс ще има печка и хладилник и кухненски шкафове,но може би няма да имам възможност,както казах да му сложа мебели.Около 60 кв.е. Cry Wink

# 6
  • Мнения: 5 140
В кой квартал е?

# 7
  • Мнения: 1 215
Мисля си, че около 200- 250 евро е наема на подобно жилище.

# 8
  • Мнения: 251
И аз мисля, че 200 евро /около 350-400 лв/ е нормално, все пак жилището е необзаведено.Необзаведените са винаги поне с по 100 лв по-ниски.

# 9
  • Мнения: 2 584
зависи от много неща, ние сме под наем в двустаен с кухня, обзаведен има и автоматична пералня, на 5 етаж, в кв. Павлово и плащаме 300лв.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние даваме двустаен,ТЕЦ в приятен квартала за 300лв на месец

# 11
И аз искам да попитам. Ние също имаме двусатен, Друбжа 2/София, ново строителство. 60 кв. метра е. Но е само на голи стени,замаска, без грам обзавеждане. И се питам какъв наем бихме могли да му вземем? Ако някой е навътре с тези неща, ще се радвам да сподели.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 551
И аз искам да попитам. Ние също имаме двусатен, Друбжа 2/София, ново строителство. 60 кв. метра е. Но е само на голи стени,замаска, без грам обзавеждане. И се питам какъв наем бихме могли да му вземем? Ако някой е навътре с тези неща, ще се радвам да сподели.
Обикновено при такава ситуация се практикува следното - апартаментът се дава под наем за довършване - при това на доста ниска цена, като парите, които наемателите ще вложат се приспадат от наема. Разбира се, вие трябва да си прецените дали този вариант ви устройва, защото парите, които ще бъдат дадени за довършване не са малко. А това означава, че докато не се усвоят - т.е докато наемателите не си "отживеят" даденото, не можете да ги изгоните.
А иначе в този район, ако апартаментът е необзаведен и вие го довършите можете да го дадете за около 180 евро.

# 13
# 14
  • Мнения: 3 089
220 лв., но са доверени приятели. апаратментът е полу-обзаведен.

Общи условия

Активация на акаунт