ПЕТИЦИЯ “КОЛЕДНИ ДОБАВКИ ЗА ДЕЦАТА”

  • 2 351
  • 48
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИ,



ПЕТИЦИЯТА "КОЛЕДНИ ДОБАВКИ ЗА ДЕЦАТА" СЕ НАМИРА НА АДРЕС:

 Tada


http://www.bgpetition.com/Koleda-za-decata/index.html,




ЩЕ СМЕ БЛАГОДАРНИ НА ВСЕКИ, КОЙТО ЖЕЛАЕ ДА УЧАСТВА С ПОДПИСА СИ!

# 1
  • Мнения: 3 161
А откъде ще дойдат тези пари? И какво правим с малцинствата, добре ще им дойдат добавките за сметка на всички редовни данъкоплатци?

# 2
  • Мнения: 520
Подписахме и двамата със съпруга ми Peace

# 3
  • Мнения: 5 577
Подписах се а не ме показва, вие виждате ли ме?

Вергилия Македонска от Русе, номер 4 трябваше да съм. Thinking

# 4
Shte poluchish link na tvoia email address, na kojto triabva da aktivirash podpisa si. Zasega imeto ti go niama. Ako oshte ne ti e izpraten linka sigurno ot BGpetition shte go izpratiat po-kasno.

# 5
  • Мнения: 349
подписах Peace

# 6
Ами разбирам ви и съм съгласна с това, което казвате за малцинствата. Ние желаем промяна в отношението към нашите деца и към семейството, в което има и детайли като този, който вие сте забелязали, но нашата цел е промяната да започне отнякъде, да бъдем фактор, който да се забелязва от управниците, а не да се пропуска. А целта е да се насърчи раждаемостта на българите.

# 7
  • Мнения: 20
И аз, и аз!!!

# 8
  • Мнения: 450
При мен потвърждението доста се забави,пак ще проверя дано е пристигнало Confused

# 9
  • Мнения: 25 442
Хубава петиция, емоционална, но... нещо не можах да се открия там.  newsm78
Нито сме "младо семейство", нито получаваме детски, нито майчинство, нито социални помощи някакви... Никакви претенции към държавата нямаме, нито пък на нея й дреме за нас (освен, когато трябва да си прибере данъците!).
Нашето дете не е дете - НЛО някакво ще да е...  Thinking Tired

# 10
Za sajalenie tova ne zavisi ot nas, a ot bgpetition, koito osiguriqvat prostranstvoto Sad

# 11
  • Мнения: 5 370
От кого иде тази инициатива и кой стои зад нея?
Просто ей така?
Бих искала да зная повечко, не подписвам току-така.
Предполагам и другите.

# 12
Ами струва ми се, че имената ни фигурират. Ако искате някаква по-солидна документация, не мога да ви покажа. Ние сме също родители, които имаме две деца и решихме сами да поемем тази инициатива. Всеки, който не желае да участва си е негово право. Според мен ние сами трябва да направим нещо за себе си.

# 13
  • Мнения: 450
Готово GrinningИ мъжа ми се включи Laughing

# 14
  • Мнения: 639
То и към майчинството трябва да има коледни надбавки.Ние нямаме ли нужда?

Общи условия

Активация на акаунт