зачервени очички

  • 855
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Здравейте,
бебто ми е на 6 месеца. От около седмица очичките му са зачервени - горните и долните клепачи. Вътре на окото му няма нищо, няма секрет. Няма  признаци за алергия. Дали може да е повод за притеснение или симптом за нещо което не се сещам ?

п.п От вчера ни растат зъбки

# 1
  • Мнения: 4 392
Не мога да свържа зачервени очи със зъбоникнене, поне не при дъщеря ми. newsm78
Обади се на педиатъра. Peace

# 2
  • Мнения: 3 835
Не мога да преценя, така по описанието ти, дали има повод за притеснение. Още повече, казваш, че е така от една седмица. newsm78 И аз не виждам връзка със зъбките. Най-добре се консултирай с лекаря.

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Няма  признаци за алергия.

Без да те плаша, на мен на това ми прилича. Peace
Консултирай се с лекаря!

# 4
  • Мнения: 157
При нас имаше подобен проблем. Педиатърът ни каза, че има голяма вероятност да е свързан и с никненето на зъби, макар и като малък % при децата: на едни им се зачервяват бузите, на други дупетата, на трети се възпаляват ушите, а има и такива със зачервени очички. Естествено не е задължително при всяко зъбче да се случва. Все пак се консултирай със специалист.

# 5
  • Мнения: 4 392
При нас имаше подобен проблем. Педиатърът ни каза, че има голяма вероятност да е свързан и с никненето на зъби, макар и като малък % при децата: на едни им се зачервяват бузите, на други дупетата, на трети се възпаляват ушите, а има и такива със зачервени очички. Естествено не е задължително при всяко зъбче да се случва. Все пак се консултирай със специалист.

На дъщеря ми също и се зачервяват бузките, а и дупето Tired. За очичките не бях чувала, но нищо чудно. Добре е, лекар да се изкаже.

Общи условия

Активация на акаунт