диета с ориз?

  • 5 817
  • 14
  •   1
Отговори
някои знае ли за диета при която се яде само ориз и се отслабва?ако има такива споделете моля ви:)предварително благодаря newsm78

# 1
  • Мнения: 1 384
Почитателка на ориза или  Laughing
Хм... само ориз май не точно, но  аз знам следната - 9 дни трае- първите три само варен ориз без нищо (разрешава се да го овкусиш с малко лимон само) после следват 3 дни варено пилешко и завършва с 3 дни ябълки.
Аз един път я почнах и стигнах до втори ден пиле, ама нещо се изложих, та не мога да дам повече инфо.
Дано да съм била поне малко полезна  Hug

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 35 814
Аз я прилагам но не повече от 2-3  дена.
С нея се изхвърля вода от тялото.
Прилагат я спортисти /които трябва да имат определени килограми - напр. щангисти, културисти и т.н/ седмица преди състезания.
За да изхвърлят натрупалата се течност в тялото и така да намалят теглото си.
Добре е да ядеш кафяв ориз /преди употреба го накисни 12-24 часа/

# 4
 е аз питам за няква диета с ориз ма само ориз по цял ден нищо друго?някой пробвал ли е?аз сега почнах и да ви кажа много засища и мисля че ще отслабна направо вече ми се гади от храна:)

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 446
Аз съм чувала за диета с ориз - един ден ядеш само ориз, на другия ден - ядеш каквото ти се яде и така си ги редуваш. Но не съм пробвала.
А ти по колко ориз ядеш на ден? Колко дни само ориз?

# 6
# 7
  • Мнения: 666
от този ориз няма ли запек да хванеш - пробвай някоя друга с по- разнообрано меню тази диета ми е позната , но  знам че се прилага след стомашно чревна инфекция с цел запичане

# 8
  • Мнения: 337
Аз лично не съм пробвала, но имам една приятелка, която за 2 месеца ядеше предимно ориз със зеленчуци от китайските ресторанти  Rolling Eyes позволяваше си много ама много рядко изключения - плод или месце някакво  Peace и свали над 10 килограма  Peace да добавя само че ходеше на тае бо 2 пъти седмично Wink
Успех  Hug

# 9
  • Мнения: 1 104
Наистина и аз съм чула за нещо с ориз. Но не си спомням освен, че  1 от яденето през деня задължително и варен ориз със сол и нищо друго.

# 10
  • Мнения: 1 424
Не съм чувала... знам тази,която ти е написала crazy_tikva ,но никога не съм я опитвала  Mr. Green

# 11
Аз лично не съм пробвала, но имам една приятелка, която за 2 месеца ядеше предимно ориз със зеленчуци от китайските ресторанти  Rolling Eyes позволяваше си много ама много рядко изключения - плод или месце някакво  Peace и свали над 10 килограма  Peace да добавя само че ходеше на тае бо 2 пъти седмично Wink
Успех  Hug
    ами точно така правя и аз от китаиския днес ще си взема една приятелка каза че би могло да се свали по килограм на 2дена ако има резултати ще споделя:)

# 12
  • Мнения: 1 817
AsH, какво стана? Отслабна ли и колко за колко време?  bouquet

# 13
Ами не какво ли вече не пробвах отказах се от диети  само спорт е истината и разбира се здравословно хранене но и с спортът имам проблеми та ве4е се отчачивам с тези мои крака Sad

# 14

Общи условия

Активация на акаунт