Ако някой разбира от компютри,да се включи!-проблем

  • 522
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
проблемът ни е от около месец,откакто думна компа Twisted Evil
Тогава сменихме вси4ко,без процесора и харда-само те оживяха Confused
От както направихме смяната,се по4на с едни грешки едно 4удо ooooh!проблема е,4е на моменти/кога доста 4есто,кога на 24 4аса един-два пъти/компа се рестартира и вместо да се включи на ново дава син екран с надпис IROL_NOT_LESS_OR_EQUAL newsm78
Миналата седмица пък думна харда и сега естествено и той е нов Peace
последната грешка която даде бе,че трябва да си проверим видеокартата и паметите и да се пусне програма за проверка на паметта.
Човека който оправи компа,казва,4е проблема е драйвери,ама нещо не му се занимавамай.
Моят мъж не е бос в тази област и до сега вси4ко си е оправял сам по компа.Качва какви ли не драйвери и незнам си какво,е не та не,рестарт и син екран ooooh!Една от версиите на майстора бе,4е е от нашата старата памет,защото демек била изгоряла,е да,ама не-паметта си е здрава.



моля помогнете,ако някой знае и се е сблъсквал с подобен проблем,4е това си не е работа #Cussing out

# 1
  • в къщи
  • Мнения: 467
Според моя мъж е от процесора.Казва,че е правил един такъв компютър и много неща е сменял,а се е оказало накрая,че е от процесора-понякога показва,че е здрав,а в същност дава дефект.Дори в момента има такъв подобен за ремонт(с оцелял хард,процесор и памет,но още не го е започнал-направо миришеше,като го донесоха).Дано ти помогнах.

# 2
  • Мнения: 2 657
снощи говорих и с друг 4овек,който ни пита да не би да е издраскан и заради това да дава тая грешка?

п.п.според така наре4ения майстор-първо като му го занесехме каза процесор и сложи нов после мъжо като отиде и го сложиха се оказа 4е си работи,та нищо 4удно да го е надраскал #Cussing out

питай според твоя от надраскване възможно ли е?

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз се чудя къде се затри,а то кво било. Rolling EyesМоя комп не е думкал,ама праи същия номер,изведнъж се рестартира и хоп син екран,катто му дам ЕНТЪР някой път се оправя,някой път не Sad.Ама за съжаление и аз незнам кво е,затова мисля да го сменям,понеже тва не му е единственият дефект. Laughing

Много ти бях полезна нали? Laughing

# 4
  • Мнения: 1 492
При мен проблема беше от драйверите. Инсталирах на ново и се оправи.

# 5
  • Мнения: 2 657
Кар4ева,поне ме испокой,4е не съм само аз каръка Hug
Камелия,качвани са какви ли не драйввери,но проблема си остава #Cussing out


# 6
  • Мнения: 3 251
Питах мъжа ми, каза,че може да не е добре пастиран да загрява /процесора/, другото му предположение е захранването, там да е проблема.
Между другото/като съвет/, темата по става за"Татковци", там щеше да получиш адекватен и бърз отговор.

# 7
  • Мнения: 2 657
Питах мъжа ми, каза,че може да не е добре пастиран да загрява /процесора/, другото му предположение е захранването, там да е проблема.

Незнам какво ще ре4е пастиран,но ще дам на мъжо темата да я погледне,като се прибере.
За захранването и то е ново 400 вата ли се води,к'во се води незнам..Старото е 350 и ако не се лъжа май и то се оказа работещо си ooooh!

# 8
  • Мнения: 2 657
Между другото/като съвет/, темата по става за"Татковци", там щеше да получиш адекватен и бърз отговор.

Това и аз си мислех нощес,та и там ще пусна Peace
Пуснах тази тук,защото влизат много хора...

Общи условия

Активация на акаунт