Нова тема - Испания

  • 10 869
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 811
Привет  bouquet и 4естита ни нова теми4ка  Heart Eyes
РеШих и се "престраШих" да отворя теми4ката Grinning
Пожелавам на вси4ки ни да я напълним само с хубави и приятни  новини,да няма ве4е болни де4ица,да оздравяват бързо болните и само радости да ни носят!
А Ве4е е и време да се помисли за подаръците на най близките ни хора ThinkingКакво сте намислили да подарявате на де4ицата и мъжете си?

# 1
  • Мнения: 217
Да се разпиша  и аз в новата теми4ка и дано нямаме лоши поводи за които да пишем.
Марица хубаво е 4е малката се подобрява,дори и с малко но лека полека ви4ко ще е наред,ще видиш.А ти как си поуспокои ли се малко?
Аз за подарък на мъжа не съм мислила но малката ми е трудна,първо исках да и купим пласмасов 4ин да си рисува и пише на него но после се размислих 4е в хола само 4ин нямаме  Joy  Joy ,поради липсата на децка стая вси4ки игра4ки са там  #Crazy .Сега се зглеждам по децките компютри но нещо не мога да и избера,с малки екран4ета са и то 4ернобели и незнам до колко ще и привле4е вниманието,а като се заиграе на нашия не мога да се доредя от нея  Laughing .И така още съм в размисъл какво да е.Хайде казвайте и вие,мозе и да си открадна някоя идея   Peace .

# 2
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хайде на новата тема  bouquet

# 3
  • Мнения: 5 475
Момичета,извинявайте че нахлувам в темичката ви.
Исках само да попитам нещо -  на 8,9 и 10 декември сме със съпруга ми в Мадрид,ако някоя от вас живее там и иска да се видим на кафе,нека ми пише на лични.Ще се радвам да се запознаем и побъбрим на живо! Hug  bouquet

  Лек остатък от уикенда и ползотворна седмичка! Hug

 
 

# 4
  • Мнения: 811
Гледам Хара отворила друга тема....Колко "испански"теми Ще отворим newsm78.

# 5
  • Мнения: 3 098
Май трябва някой модератор да ги събере двете теми. newsm78
Малката долу горе е добре,лекувам си я,но аз скоро няма да се успокоя.ОЩе съм в шок,4е те оставят да стигнеш до най_лоша степен на заболяването,вместо да вземат мерки навреме.
Добре,4е знам неЩи4ко,4е имам интернет и у4ебници,ина4е не ми се мисли. Crossing ArmsДогодина живот и здраве Ще си купя оЩе по_хубави,4е то като гледам докато сме тук може да се наложи и сами да се оперираме,барем да сме подготвени. Crazy
Гледам,4е се подготвяте за Коледа,аз оЩе не мога да се настроя празни4но от купиЩата болести.Единствено съм купила карти4ки засега.Като пусна малката пак на градина Ще извадя елхата с игра4ките и вси4ките му там украси и с малката Ще украсим вси4ко.
За подаръци,незнам,имаме си вси4ко,незнам какво Ще си подаряваме. newsm78На малката в4ера мислехме да вземем една кухня,после й харесахме едно Барби с кон и каляска,накрая ме осени идеята,4е трябва да има детски компютър.Много се кефи на моя и за да избегне оЩе повреди от малки 4евръсти ръ4и4ки,по_добре да има свой.Дун4е,тука има много хубави детски такива,много сполу4ливо направени. Peace
Хара,откъде купи киселото зеле?
Моми4ета,искам да ви питам неЩо.Имам един епилатор на Браун,отпреди 9 години,до тази година работеше безотказно.Сега прави пропуски и по_скоро бръсне.Разгледах новостите при Браун по магазините,в сайта им влезнах,избрала съм си модел.Оба4е една моя братов4едка много ме навива за Ровента,била много доволна от таз марка.Аз ниЩо тяхно не съм използвала,има ли някоя от вас,която има някакви впе4атления от епилаторите им?

# 6
  • Мнения: 3 098
Alest,видях в предишната ни тема,4е питаш за другите методи.Те не са мои,а на Тандури,ако искаш Ще ти пратя на ли4ни какви лекарства за уши и масажи се правят.
Абе,така се ядосвам,трябвше да завърша за лекар аз едно време,как се обърнаха неЩата и колко ми трябва сега. Crazy
Ей тук долу слагам линк към старата тема,заради ноктите на Бейб,много ме е страх да не се загубят Mr. Green,а някой ден като имам време за губене,Ще се разровя и за други стари теми,4е има важна инфо за документи,посолства,барем да са на едно място и от полза. Grinning
Старата тема

# 7
  • Мнения: 345
добър вечер   bouquet

хайде и аз да се впиша в новата темичка нека само хубави неща да си пишем в нея    love001

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте   bouquet
Разписвам се и аз, за да мога да следя темата

# 9
  • Мнения: 509
Здравейте и от мен.Разписвам се и аз.   bouquet
Марица,много се радвам,че Анна-Мария е по-добре.Скоро ще оздравее напълно малката сладурка и ти ще се успокоиш.За Ровента не знам какво да ти кажа.Аз нямам нищо на тази марка.Моят епилатор е BRAUN Silk epil Xelle.Много съм доволна.
Alest,да си призная още не съм мислила какви подаръци ще купувам.Дори не знам аз какво да си поискам от Дядо Коледа.Моята малка принцеса всеки ден си пожелава различен подарък и все още не сме решили какво точно ще пишеме в писмото до добрия старец.

# 10
  • Мнения: 1 128
Марица,много жалко за малката,дано скоро се възстанови напълно.
Относно пътуването с автобус.Имате ли вси4ки необходими документи.Миналата година свалиха мойте приятели,който идваха само за сватбата ми и ги оставили на Перпинян.Поканите трябва да са нотариално заверени задължително.

# 11
  • Мнения: 235
Надявам се да са всички:
1)Пълномощно за бебока- трябва ли да е преведено на испански? ..или то ми трябва само на българската граница?
2)покана-не по факс, а оригинална, нотариално заверена от испански нотариус
3)на малката акта за раждане, преведен и легализиран
4)имунизационен паспорт на малката, преведен
5)паспорти
 newsm78 засега за това се сещам
Момичета, ако има нещо друго, което се сещате моля ви кажете ми Sad
Не ми се мисли......не искам да ни върнат Sad

# 12
  • Мнения: 509
Penelope,ако става въпрос за пълномощното от таткото за пътуване извън страната не е необходимо да е преведено,трябва само на българската граница.Направи и ксерокопие на това пълномощно,защото го искат на границата(поне на летището е така) и ако нямаш ще ти вземат оригинала.Друго за което аз се сещам е застраховка.Имате нали?

# 13
  • Мнения: 5 299
Penelope,ако става въпрос за пълномощното от таткото за пътуване извън страната не е необходимо да е преведено,трябва само на българската граница.Направи и ксерокопие на това пълномощно,защото го искат на границата(поне на летището е така) и ако нямаш ще ти вземат оригинала.Друго за което аз се сещам е застраховка.Имате нали?
Да, моето го взеха на Софийското летище Rolling EyesНе се сещам за друго аз newsm78 Но и аз не съм много в Час, мъжа ми се занимава с документите като цяло.

Марица, и моят епилатор е Браун, отпреди 9-10 г   Crazy НИкак не съм доволна веЧе. Като се епилирам, след седмица пак трябва ooooh! И аз искам нов, но не знам какъв. Иска ми се пак да е Браун май.
Радвам се, Че малката е по-добре.   bouquet

Не знам дали ще стигнем до подаръци тази година, защото правим ремонт в нас, и отиват доста пари Cry
Поне купихме куЧенце на малката, Че постоянно ходи из нас и вика: Бау-бау Joy  и ходи в комшийката да си играе с тяхната булонка. В сряда ще го доставят по куриер от Севиля. Лабрадор е. Само такова не сме имали. Crazy

# 14
  • Мнения: 811
Привет  bouquet
Марица,много се радвам за малката,4е е по добре.Дано не се разболява пове4е.И да,искам да ми пратиШ,моля,на ли4ни за методите дето и прилагаШ.Да 4укна на дърво не ми се е налагало досега уШи да лекувам,ама знае ли 4овек....4е сега пък малката ми е със сополи и така ме е страх да не отиде на по зле...
Много се смях на това дето казваШ....4е както е тръгнало,Ще се оперираме сами,ама не е много за смях.И аз съм се заредила с мед.у4ебници.работех при една лекарка и нали постоянно им дават безплатно какви ли не бруШури и у4ебници и само я 4аках да видя какво няма да си го остави,за да си го домъкна вкаЩи.Да ,ама малко ме  е страх сама да я лекувам.Незнам ти какво си у4ила,ама мойто е далееее4 от медицината.Но леля и вуй4о са лекари и им званя през седмица две да се консултирам.Добре 4е го има тоя скайп  Hug

Ноктите ти, Бейб наистина са страхотни.Но аз неЩо немога да се видя в нокти откак се  е родила малката.

Общи условия

Активация на акаунт