покана за Арена

  • 738
  • 10
  •   1
Отговори
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Знам, че темата ми звучи нахално и май не на място, но като помислих, реших, че във всеки подфорум би звучала не на място. Та... това е молбата ми - дали някой супер потребител би ми изпратил покана за арената? Не мога дори да се регистрирам във форума им, незнайно защо, за да си пусна заявката там, където му е мястото. Обещавам да не прецаквам човека, който се отзове, сериозна съм, честна пионерска! Wink В момента коеф. ми в Линкос е 2.32, компютърът ми работи 30 дни в месеца, така че проблеми няма да създавам. Мейла ми е nuleiu@abv.bg . Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 223
Айде честито  Laughing

# 2
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Дани, много ти благодаря!  bouquet

# 3
  • Vienna
  • Мнения: 519
я кажете и на непросветените простосмъртни за какво става въпрос, че аз нищо ама нищо не разбрах.

# 4
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Lucy, става въпрос за торент тракера на Arena.bg, където според мен е най-богатата колекция от торенти. Там регистрацията става само след покана от супер потребител, който един вид гарантира за теб, че ще сийдваш достатъчно дълго и ще имаш добър коефициент. Ако сваляш торенти, вярвам, си ме разбрала. Wink

# 5
  • Мнения: 745
Хайде и аз да помоля за покана за Арената  Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 3 970
И аз искам Praynig по скоро за мъжо ми -той постоянно тегли и компютъра също е нон-стоп включен да тегли и подава ooooh! Ще съм много благодарна dvv1@abv.bg

# 7
  • Мнения: 885
Искам и аз да се наредя на опашката за покана..maria.karadjova@abv.bg

# 8
  • Мнения: 33
Тракера мина през някаква профилактика и в момента регистрацията е свободна. Нямате нужда от покана, за да се регистрирате.  Grinning

# 9
   Мммм, да си жива и здрава, Ellian!!! Откога дебна да се регистрирам.Току-що го направих.

# 10
молбата ми - дали някой супер потребител би ми изпратил покана за арената? Не мога дори да се регистрирам във форума им, незнайно защо, за да си пусна заявката там, където му е мястото.  Мейла ми dimitervlad@gmail.com  

Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт