Търся рокля за 6г. във Варна

  • 401
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 282
Здравейте,
имам мисия невъзможна - да намеря хубава рокля или сукман за дъщеря си. В събота е тържеството за рождения ден, приказваме от месеци за него, вкл. и че ще е с нова рокля. Да, ама обиколих града и така и не намерих нищо хубаво. Минах през всички магазини по Владислав, вкл. Барби, един от серията Кари/Тони, както и някои по малките улички. Моля ако някой е виждал някъде нещо хубаво, да ми каже.
Ще ви покажа за какво говоря. Ето тази рокля например ни е любима, търсим нещо подобно. В смисъл - да не е с права кройка като чувал, и да не е прекалено натруфена.
Много ще съм ви благодарна за помощта!

# 1
  • Мнения: 2 282
такаааа... обиколих и останалата част от града, и разбрах защо никой не ми е отговорил. А на въпроса ми защо според тях няма рокли по магазините, търговците казват, че нямало търсене. Аз ли не съм в час? шашава работа... да не говорим, че и положението с полите е горе-долу същото, има, но са еднообразни. А да намериш едноцветна блуза за шарена пола е просто невъзможно. Явно униформата е дънкова пола с шарена блуза в розови оттенъци. Скука!

# 2
  • Мнения: 2 922
Най-добре да й купиш един хубав плат и някой да й ушие рокличка.
Ама то тържеството ви май мина вече  Rolling Eyes

# 3
  • в стаята
  • Мнения: 469
Сребърен отблясък намери ли рокля за тържеството, и от къде я купи?

# 4
  • Мнения: 2 282
Сребърен отблясък намери ли рокля за тържеството, и от къде я купи?
Не съм. Но с кеф ще ви покажа премяната, която сглобихме за празника. Полата беше любов от пръв поглед, щерката обича дълги поли на волани. А след като я купихме, обиколих още веднъж целия град, този път за подходяща блуза. Накрая се усетих, че подсъзнателно търся блуза, подобна на една моя стара, и набързо префасонирахме моята в детска (да е жива и здрава свеки). Ето го резултата, тук и тук. А рождения ден с децата беше тоолкова бурен и страхотен, че не сварихме дори да направим снимки с нашия апарат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт