въпрос за приемалите колаген

  • 608
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 811
тъй каот ми го препоръча леар ортопед..коя добавка на колагенна основа сте пиели, и имало ли е фекет и на кожата ви. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 936
аз знам че се препоръчва пиенето на Хидролизиран колаген при дискови хернии...а и щом ти го е препоръчал ортопед...!?
също и при спортисти които натоварват стави и пр..
във форумите пише че няма голям ефект в/у красотата,но вземан при тренировки по-бързо се стяга кожата  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 531
тъй каот ми го препоръча леар ортопед..коя добавка на колагенна основа сте пиели, и имало ли е фекет и на кожата ви. Simple Smile


аз бях писала също по въпроса и имам опит в пиенето на колаген. значи това, което аз съм купувала от тук и купувам, че с тия килограми ставите ми страда, съдържа и витамини от група В, ликопен и магнезий, както и витамин Е. ако те интересува, ще ти препиша от опаковката.
не зная дали мога да напиша името или ще се брои за реклама. ще ти го пусна на лични.
определено според мен има ефект върху кожата. но то е и комплексно. ако пушиш като комин и не си доспиваш, едва ли ще има, но ако си водиш нормален начин на живот мисля, че сама ще видиш ефекта.
мога да ти пратя снимка на лицето си и годините си, пък ти сама прецени.
иначе за ставите определено ми помага.
преди първото раждане отслабвах много и пиех също колаген, купен от чужбина и кожата ми определено не увисна.

# 3
  • Мнения: 1 531
аз знам че се препоръчва пиенето на Хидролизиран колаген при дискови хернии...а и щом ти го е препоръчал ортопед...!?
също и при спортисти които натоварват стави и пр..
във форумите пише че няма голям ефект в/у красотата,но вземан при тренировки по-бързо се стяга кожата  Rolling Eyes

би ли ми пратила линк от форума, да прочета и аз. явно съм пропуснала някоя от темите.
благодаря предварително!

# 4
  • Мнения: 2 936
не мога да намеря къде точно влизах  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 811

аз бях писала също по въпроса и имам опит в пиенето на колаген. значи това, което аз съм купувала от тук и купувам, че с тия килограми ставите ми страда, съдържа и витамини от група В, ликопен и магнезий, както и витамин Е. ако те интересува, ще ти препиша от опаковката.
не зная дали мога да напиша името или ще се брои за реклама. ще ти го пусна на лични.

ще съм благодарна да ми го пснеш на лични!! иначе при мен проблемът е предимно ставен -коляноЛ( но суетата женска ...искам с един куршум два заека. мерси много предварителмо/въпреки, че според мен няма да бъде сметнато за реклама а споделяне на опит.  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 531
пуснах ти го. артивит се казва и е испанска добавка.

# 7
Доkтор ти препоръча колаген?  Имаи предвид че няма нито едно научно изследване подкрепящо ползата от тази добавка. Колаген, обаче, е много ефеkтен, когато се инжеkтира за козметични нужди Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт