Сватбата ще е в Света Неделя, а ресторант????

  • 6 585
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 564
Здравейте момичета, скоро ще правим сватба  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes..т.е не моного скоро, планирана е за 22 април 2007, но сме решили от рано да се подготвим. Церемонията ще е в Света Неделя,  но за ресторант и двамата нямаме никаква идея къде...Моля ви, дайте съвет..от личен опит или ако знаете някой подходящ за целта ресторант в близост до църквата..Благодаря ви предварително..   bouquet    bouquet    bouquet

# 1
  • Мнения: 6 167
При орлите.
стига се и пеша.
на последният етаж на мин. на транспорта.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
Ресторанти - много. Все пак колко човека планирате да присъстват и каква сума за куверт ще отделите?

# 3
  • София
  • Мнения: 12 548
Ресторант-панорама на последния етаж на големия дом на услугите на бул. Дондуков. Атмосферата е приятна, бяхме там на сватба миналата година, а и доколкото разбрах от булката кувертът беше около 20 лева.  Thinking

# 4
  • Мнения: 564
Мерси на всички които са отговорили  Hug. Предполагам (по-скоро се нядявам  Praynig ) че няма да са повече от 80 4овека гостите, а куверта..да кажем  newsm78 до 50 лева на човек..Може ли по-подробна инфо за При орлите? Къде точно се намира и как изглежда? Мерси много за вниманието   bouquet   bouquet   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 677
Пробвайте и в Света София. Това е на Пиротска. Много уютен ресторант, цените са нормални, а и обслужването е на ниво!

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз лично не харесвам "При Орлите". На сватба там не съм била, ходили сме 2-3 пъти да хапваме и определено не съм с добри впечатления. Единственото хубаво в този ресторант е гледката. Но пък гледка има и в Скай плаза и доста повече ми харесва и ресторанта. Вярно, че е малко по-далече - в НДК е. А и "При орлите" ми се вижда тесничко, май няма да има много място за танци newsm78
Друго близко място за което се сещам е Петър 1 - много добра кухня и прилични цени, недостатък е, че е под земята Confused
Ако ми хрумне още нещо, ще пиша пак

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Нашата сватба също беше в Св.неделя,но ресторанта,който си избрахме не беше близо.
Просто обиколихме страшно много места,или бяха заети датите,или ресторантите не ми харесваха.
Накрая се спряхме на Св.Валентин,намира се на Сим.шосе.
Кухнята  емного хубава,атмосферата страшно приятна ,с много зеленина.
Ако не ви е далечко,може там да проверите.

# 8
  • Мнения: 564
Мда, и аз си мислех, че можем да изберем място което да не е съвсем до църквата..Така че приемам още предложения  smile3521 ..Или може би трябва да отворя нова тема: В кой ресторант беше сватбата ви..Разкажете  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 718
Нашата сватба беше в ресторанта на парк-хотел Витоша в Ст.град- всичко беше  страхотно, нямам никакви забележки и на младоженците дават апартамент за нощта.
Също така съм ходила на сватба в Биляна, отново в Ст.град - всичко е супер също.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
Честито за сватбата!

# 11
  • Мнения: 3 835
И ние се венчахме в Света Неделя, а ресторанта беше на ул. "Леге", съвсем близо е. Не си спомням името му, но то друг ресторант там, май няма. Много е хубав, луксозен. Много бях доволна. А гражданското ни беше на Витошка, така, че всичко беше много близко. По-късно ако се сетя името на ресторанта, ще ти пиша.

# 12
# 13
  • Мнения: 153
Препоръчвам ти ресторант "България" срещу Руската църква Simple Smile Страхотен е! Много си го бях харесала за нашата сватба, но понеже е много популярен за нашата дата беше зает.

Другият, който ми изглеждаше супер е ресторант "Макси" в комплекс Макси (http://www.maxisofia.com/), залата им е много хубава Simple Smile

И още един - ресторантът на парк-хотел Витоша http://www.vitoshaparkhotel.com

# 14
  • Мнения: 4 300
Купонът след нашата сватба беше в ресторант Стекхаус, ул.Лом 1. Това е точно зад централата на Булбанк, на 2 крачки от Света Неделя. Аз съм много доволна, защото обстановката ни хареса много ( не беше строго елегантно и подтискащо, искахме весела и купонджийска сватба), менюто беше хубаво, ястията бяха приготвени добре и мног вкусни, а обслужването беше перфектно.
Последното е много важно според мен. Съгласиха се да си внесем алкохол, подредиха всички джунджурии както искахме, питаха ме каква украса искам и когато на следващия ден отидохме да приберем стойката от тортата ( понеже нея бяхме поръчали от Романс- японска торта, невероятно вкусна!) за мое огромно изумление ни върнаха всички бутилки алкохол- отворени и неотворени- които бяхме платили предварително. В резултат поне половин година след сватбата не сме купували алкохол у дома.
Цените бяха нормални , върти ми се нещо около 25 лв без алкохола и тортата.

Общи условия

Активация на акаунт