Зелени изпражнения на бебо- някой случвало ли му се е?

  • 1 051
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте, мами,
Моето бебе е вече на 2 м. и от самото начало изпражненията му бяха ту зелени, ту жълти. Все пак го хранех смесено, защото нямах много кърма, а сега след 1 месец е изцяло на АМ/ НАН на Нестле/ колкото и да не ми се иска. Но си мисля дали е от АМ само ?

# 1
  • Мнения: 3 356
От коликите е.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 941
Възможно е! Peace При наличието на въздух в червата изпражненията стават зелени Peace

# 3
  • Мнения: 81
Ако няма слуз не се притеснявай и ние сме много често с зелени, но педиатърката каза че е нормално Thinking

# 4
  • Мнения: 656
И ние до 3тия месец бяхме на НАН 1 и кърма, акото ни беше жълто-зелено, нормално е в НАНа има повече желязо Peace

# 5
  • Мнения: 3 456
Да, нормално е не се притеснявай. И Лорка беше на АМ и нейните акита бяха такива

# 6
# 7
  • Sofia
  • Мнения: 488
Споко и при нас беше така

# 8
  • Мнения: 301
Нашата акушерка каза, че ставали зелени когато е прегрято бебето .. в смисъл, че може да му е топличко. А ако му било студено, ставали като пресечен белтък.

# 9
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ако е НАН НА, е от млякото.Аз преди давах от него и изпражненията бяха тъмно зелени.Спрях го и започнах с друго мляко и много бързо се оправиха с нормален цвят за кърмаче.

# 10
  • Мнения: 289
Ако е НАН НА, е от млякото.Аз преди давах от него и изпражненията бяха тъмно зелени.Спрях го и започнах с друго мляко и много бързо се оправиха с нормален цвят за кърмаче.

При нас беше абсолютно същото. Цветът се нормализира едва след като минахме на Аптамил  Peace

# 11
  • Мнения: 220
Ако е НАН НА, е от млякото.Аз преди давах от него и изпражненията бяха тъмно зелени.Спрях го и започнах с друго мляко и много бързо се оправиха с нормален цвят за кърмаче.

При нас беше абсолютно същото. Цветът се нормализира едва след като минахме на Аптамил  Peace

и аз много искам да сменя млякото, но моята педиатърка все не ми дава, вие защо го сменихте и кога. Как го направихте изведнъж или по лъжичка отначало.

# 12
  • Мнения: 289
Аз го смених именно заради цвета и миризмата на акото - не ми харесваше тая работа, въпреки успокоенията на лекарите, с които се консултирах, че било нормално Laughing.  Смених го постепенно - първо 1 лъжичка и постепенно увеличавах.

# 13
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз го смених именно заради цвета и миризмата на акото - не ми харесваше тая работа, въпреки успокоенията на лекарите, с които се консултирах, че било нормално Laughing.  Смених го постепенно - първо 1 лъжичка и постепенно увеличавах.
Абсолютно,нашата педиатърка се опитваше да ме обеди, че е нормално след като веднъж отидох на пожар с памперса.Още повече че бебка не го харесваше много.Аптамила си го започнах с цяло хранене и още след ден два се изходи нормално.

# 14
  • Мнения: 6 461
Ако няма слуз не се притеснявай и ние сме много често с зелени, но педиатърката каза че е нормално Thinking
Peace

Общи условия

Активация на акаунт