микродермоабразио

  • 1 213
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 456
Здравейте!

Някой правил ли си е микродермоабразио? Доволни ли сте? Зачерви/възпали ли ви се кожата след това и евентуално за колко време? Имаше ли видими резултати след първата процедура?

# 1
  • Мнения: 3 456
Понеже никой не е отговорил искам да добавя, че микродермоабразиото се нарича още дълбок почистващ пилинг с микро кристали, някои козметички го наричат още диамантен пилинг. Е, някой правил ли си е?

# 2
Здравей, аз ползвам една система за домашна употреба. в нея има същите кристали на алуминиев оксид като в салонната процедура, само че не се впръсква под налягане, а се втрива с пръсти. Не съм получавала никакво зачервяване или друг неприятен ефект. Но определено много ми харесва. Кожата става една такава гладка и мека.  Simple Smile
Пробвай при твоята козметичка, мисля че ще останеш доволна от Микродермоабразио. Peace

ПП Каква е цената за тази процедура там където ще я правиш?

# 3
  • Мнения: 3 456
В салона, където съм избрала е 50 лв. Сестра ми си направи миналата седмица и кожата й сега е направо страхотна, но нейната кожа не е така чувствителна като моята. Освен това на нея това й беша втора процедура. А това , което ти имаш нещо като крем ли е. На коя фирма е?

# 4
  • на терасата
  • Мнения: 656
Такива кремчета знам, че има на Avon, състои се от една тубичка, и на Oriflame, две тубички. Ако някой е ползвал да казва, че и аз се интересувам!

# 5
  • Мнения: 3 456
Този на AVON този, който го водиха алтернатива на химическия пилинг ли е ? Не съм чувала никакви отзиви за него

# 6
Здравей, моята система е на Мери Кей . Писах ти на лични .

# 7
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Взех от Oriflame и за мен и за майка ми - чувствителна почти към всичко кожа. Предопредих да направи 24 часов тест на лакътната сгубвка почивните дни. Похвалими се след ден, че никакъв тест не е правила и се чвуства чудесно. Така и изглеждаше.
Аз още не съм почнала , че свършвам друга терапия.
За салон също съм мислила, но е много по-скъпо - и таксата, и времето най-вече.
Дистрибутор съм и от други дистрибутори знам, че клиентите са много доволни.

Общи условия

Активация на акаунт