бяла слуз и бременност

  • 20 966
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Здравейте момичета ,
бременна съм в 29 г.с и забелязвам , че докато в началото на бременноста ми влагалището ми беше по -скоро сухо сега е доста влажно , днес забелязах , че има по малко бяла слуз , която е гъста така все едно сопол -изинявам се за думата , но няма на какво по -точно да я   оприлича , няма мирис , нямам парене или болки , но се чуа какво е и до колко е нормално ? Нека някоя от вас да сподели ,ако през бременоста си е имала подобна слуз .
Благодаря ви много за отговорите  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 941
Почти всички бременни имат засилено вагинално течение, в много случаи е причинето от инфекция, но не е задължително. Аз имах - първо ми откриха Кандида - лекувах се и после до края на бременността имах течение, но чисто, т.е. нямаше никакви микроорганизми като ми изсл. секрет. Пусни и ти секрет за изследване. Hug

# 2
  • Мнения: 1 183
I az imam te4enie,no e kato voda,neznam ne sam imala takova gasto kato sopol newsm78

# 3
  • Мнения: 3 456
Ако се притесняваш пусни си микроиологично изследване

# 4
  • Мнения: 317
Здравей ! И аз имам  като твоето течение .   Трябва да се опитаме да се отървем от него преди раждането, защото най вероятно са гъбички - направи си изследване на секрет.  Аз чакам резултати от моето .

# 5
  • Русе
  • Мнения: 150
Нормално е при бременност да имаш "бяла слуз" GrinningИ аз имам същата.И щом не мирише и не те сърби предполагам всичко е ок.Но за твое успокоение можеш да си пуснеш изследване. Hug

# 6
  • Мнения: 2 019
нормално е,и аз имах

# 7
  • Мнения: 1 196
Пусни микробиология Peace

# 8
  • Мнения: 4 621
Може би е нормално и нямаш повод а притеснение, но е най- добре да направиш микробиологично изследване Peace

# 9
  • Мнения: 50
Здравей и аз имах абсолючтно същото катоп това което описваш.

И аз си мислех че е гъбична инфекция и си пуснах микробиология но излезна че нямам гъбички или нещо друго от това изследване, след това доктора ми направи изследване за Микоплазма и излезна че имам. Това също е вид инфекция но трябва да се лекува и то с антибиотик защото при раждане води до риск от заразяване на новороденото с ............(някакъв, забравих какъв) конюктивид или с инфекция някаква пак не си спомням каква.

Поздрави

# 10
Аз също имах усилено течение, накрая седмици преди да родя се засили. Но нямаше нищо бактериално

# 11
  • Bapнa
  • Мнения: 762
кой какво има няма значение - ти си иди на лекар да се застраховаш  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 535
Нормално е при бременност да имаш "бяла слуз" GrinningИ аз имам същата.И щом не мирише и не те сърби предполагам всичко е ок.Но за твое успокоение можеш да си пуснеш изследване. Hug
Peace

# 13
  • Мнения: 683
Нормално е при бременност да имаш "бяла слуз" GrinningИ аз имам същата.И щом не мирише и не те сърби предполагам всичко е ок.Но за твое успокоение можеш да си пуснеш изследване. Hug

Важно е да нямаш по време на раждането /ако е по естествен път/ Peace

# 14
  • Мнения: 1 273
И аз имам такова течение имах го и преди да забременея, но според мен не е нормално и трябва да се лекува. Другата седмица ще ходя да се изследвам. Даже си мисля дали заради точно него толкова трудно забременях--ама това са предположения. Бяло течение да-ама и слуз вече май  идва в повече

Общи условия

Активация на акаунт