ПЛОВДИВ - Коледна среща- благодаря на всички, които дойдоха!

  • 2 160
  • 30
  •   1
Отговори
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Какво ще кажете да една Коледна среща? В рамките на седмица-две да се организираме за една срещичка, която да е с дечицата (или без). Моето предложение е за сладкарница Попи-Мони, намира се на средата на пътя Пловдив-Коматево , "Коматевско шосе"(Да не ми се обиждат майки от Коматево, което си е Пловдив, но не знам как да го обясня Wink)
 Сладкарницата е много приветлива, навън има пързалка, люлка и музикална гъбка, която се върти. Цените са много прилични - парче торта е от порядъка на левче и се прави в цеха зад сладкарницата. Може да се поръча и някакво ядене, картофки, но това се договаря предварително, защото в неделя няма готвач, а в събота е до обед.
Това,разбира се, не е последно предложение, давайте идеи. Искате ли да е някакво празненство с Дядо Коледа и подаръци, организирано или импровизирано? Имате ли други предложения за място? Кои искат да се включат, какъв ден ви е удобен, също и час?
Очаквам включване Wink
Майките, които не пишат, а само четат, също са поканени Simple Smile

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 17:44 от ljuboznatelna

# 1
  • Мнения: 3 504
"Клуб на майките с деца с аутизъм и ГРР" Пловдив подкрепяме идеята за Коледното парти и мястото на събитието. .

Пиша от името на другите майки от клуба, защото не всички ползват форума или имат нет в къщи. Ще говоря още с майки, така че се надявам да бъдем около десет човека поне от страна на клуба.

Трябва да направим нещо и споделим заедно вълшебните мигове от чудесния празник Коледа, от нас зависи. Нека всички от Пловдив да се съберем, ще се радваме и на гости. Предлагам например на 16.12. - събота от 10,30 ч. например, часа може й да се промени, зависи ако имаме гости от по-далече.

Бъдете дейни! Присъединете се!

Поздрави Laughing

# 2
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Ако сме с децата не вярвам да се задържим повече от час, на мен ми е най-удобно времето между 10,00 и 13,00ч.
Ако мястото ви устройва ще попитам могат ли да пускат филмчета на телевизора, че ако е лошо времето не знам какво ще правим с тия деца. Thinking

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Идеята за Коледна среща е страхотна  Simple Smile но все още не знам до кога ще сме в София, а и през декември имаме още едно пътуване. Така че, ако сме в Пловдив ще дойдем и ние, но от сега не мога да кажа.

# 4
  • Мнения: 4 585
   Росонери, това майките от Пловдивския клуб ли са? В първия момент помислих, че на снимката е семейството ти, после забелязах че няма мъже.

# 5
  • Мнения: 3 504
Wolf, ама голям образ си! newsm68

Да, част от майките на Клуба, от последната ни среща, не успяха да дойдат всички тогава.

Бим-бам - вечно ни бяга по параграфа, както се казва. На нашите срещи тя винаги пътува на някъде и преди все ми "се караше" Wink как така ги организираме тези срещи, когато тя все е на път.

Много ще се радвам да се организираме и да се срещнем. На повечето родителите децата са им като сянки и винаги са с тях, просто няма кой да ги гледа, а пък на мен ще ми трябва шофьор travel, а освен таткото няма кой да ги гледа.
ljuboznatelna, часът също ме устройства, направо си питай там и да кажем мястото и датата със сигурност. Аз съм за 16.12, защото почват след това празниците, хората пътуват.
Чакам още вести, инфо и .. Kissing Heart  madnoel да купонясваме, santa2 lalalala ще останат спомени...

# 6
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Rosoneri, не набеждавай Бим Бам, пътуваше Вени-Б, а не тя Wink
За костюма, дето ми писа на лични, ще го изровя, но понеже съм с двете деца (не дай Боже да има болни), не знам какво ще стане с обличането, малкия е залепен за мен. Ще го взема за всеки случай. Подаръци ако искате , по-добре да са някакви торбички с лакомства, могат и там да ни ги приготвят. За моите деца е без значение Дядо Коледа, Наталия не схваща за какво става въпрос, а Евгени е прекалено малък още.
Аз нямам проблем с питането, ама кажете бройка някаква, искате ли меню? Аз съм с мъжа ми и двете деца, третото не е сигурно.

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Rosoneri, не набеждавай Бим Бам, пътуваше Вени-Б, а не тя Wink
............
  Аааааа, аз също пътувах, но Вени определено ме бие по точки  Wink

  Rosoneri, няма начин да си отложа пътуванията през декември... и сега съм в София. Просто ще видя каква ви е уговорката и ако мога ще дойда, т.е. ще дойдем с детето двете.

# 8
  • Мнения: 3 504
ljuboznatelna, никого не набеждавам, казах го като закачка, но Бим Бам така я запомних за първите ни срещи - 01.04.2006

Добре, ще ти дам бройки и тогава ще уточним и за лакомствата.

Ще пиша пак, защото ги доуточнявам.. има хора, които не се обаждат, трябва да ги търся.

Чао компаниятааа  love001  bigdance2  ura

# 9
  • Мнения: 3 504
Заформя се и датата - 9-ти декември, но нямаме време така като го гледам, то се задало. Защото за сега една от майките - мама Мариана /не Марианка/ няма да може за 16-ти, аз нямам против и тази дата, но няма да сколаса ме, трябва да е на тагъдък.

# 10
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Няма нищо за сколасване, трябва ми бройка.

# 11
  • Мнения: 3 504
ОК, събирам я, но ако всички дойдем /дай Боже/ са 13 деца, включила съм и другите деца от семействата. родители пак семейно /с бащите имам предвид/ - 14-15. Ще звъня на още и с други търся връзка. Датата устройва ли те, т.е. теб коя те устройва, защото не разбрах ти съгласна ли си за 16-ти или си свободна и на 9-ти. За коя дата ще запазваме места?

р.с. писах ти и на лични

# 12
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
На мен и двете дати са ми удобни, стига да е предиобед.

# 13
  • Мнения: 3 504
На мен и двете дати са ми удобни, стига да е предиобед.

Датата ще е 9.12 /събота/ от 11 ч.

ljuboznatelnaВени-б ми писа, че е свободна.

Ще те помоля само да опишеш точно мястото на сладкарничката.

Моето семейство - 4-ма - деца 2
Мама Мариана - 3-ма     - деца 1
Гергана - 3-ма                - деца 1
Атанаска - 3-ма              - деца 1
Вени Б  3-ма                   - деца 2
Рени логопедката 1

Това сме сигурните за сега - родители 10, деца - 7
Марианка от Стамболийски са на логопед от 10 ч., казах й ако има възможност след това да минат за малко поне.

Да допиша само - ще имаме костюм за Дядо Коледа /благодарение на ljuboznatelna  /и ако всеки родител иска да донесе малки подаръчета за децата, нещо дребно да пуснем в чувала на Дядо Коледа. Ще има и пликче с лакомства за децата.

ljuboznatelna, сега се сетих за музичка с детски песнички ей така малко за интериор, ако носим диск например ще има ли къде да го пуснем?

Ако има и други въпроси, казвайте.. Thinking

Чао

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 16:42 от Rosoneri

# 14
  • Мнения: 2 531
Ауу как не съм видяла темата newsm78
Мен ме бройте- 3ма- аз + 2-те деца Laughing
Писахте нещо за костюм ??? Ако става въпрос за такъв на дядо коледа- и аз имам! Аз лично предпочитам да няма такъв, щото предизвиква много емоции, сина ми ще има в градината, може и в къщи, така че много ще му стане, а щерката е малка още!

Общи условия

Активация на акаунт