трайно изправяне на коса

  • 850
  • 8
  •   1
Отговори
някой знае ли нещо за трайното изправяне на коса;предварително благодаря  bouquet

# 1
 Thinkingехе!нито една мам ли не си е правила трайно изправяне???или поне да е чувала нещо.всичко което знаете ще  ми е от полза  Grinning Praynig

# 2
  • в къщи
  • Мнения: 467
ki@Rr@,аз си изправях косата (уж трайно) с един препарат-не му знам името.Намазаха ме във фр. салон и стоях така близо час.Резултата не беше кой знае какъв,не изглеждах както очаквах.Косата ми се изтощи,изсъхна,..стана като метла-нямам думи.Моят съвет е да не се подлагаш на тази процедура,пощади си косата и парите.

# 3
  • Мнения: 116
Майка ми си изправя косата,но не в БГ.В продължение на 6-7 4аса и мазаха косата с какви ли не гадости.Ефект имаше и то страхотен,при положение 4е косата и е супер 4уплива.6 месеца беше с права коса,но до ден днешен съжалява за това 4е я изправи newsm45.Половината й коса окапа и и изтъня самия косъм.Абе прецака си жестоко косата smile3511 и сега и тя се маже нон стоп с китайската маска(добре 4е е тя).ТА ИЗВОДА Е ДА НЕ СИ ПРАВИШ ЕКСПЕРИМЕНТИ С КОСАТА,ЩЕ СЪЖАЛЯВАШ!!!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Майка ми си изправя косата,но не в БГ.В продължение на 6-7 4аса и мазаха косата с какви ли не гадости.Ефект имаше и то страхотен,при положение 4е косата и е супер 4уплива.6 месеца беше с права коса,но до ден днешен съжалява за това 4е я изправи newsm45.Половината й коса окапа и и изтъня самия косъм.Абе прецака си жестоко косата smile3511 и сега и тя се маже нон стоп с китайската маска(добре 4е е тя).ТА ИЗВОДА Е ДА НЕ СИ ПРАВИШ ЕКСПЕРИМЕНТИ С КОСАТА,ЩЕ СЪЖАЛЯВАШ!!!

Коя е китайската маска?
По темата: трайно изправяне правят в студиата, където слагат коси и правят перманентен грим; пр. Магама, Лина и т.н.

# 5
  • Мнения: 583
говорих с една фризьорка за трайно изправяне и тя ми каза както са ти писали по горе, че първо ефекта не е кой знае какъв и пак ще трябва да се минава със преса или изсушаване, а освен това било много изтощително за косъма. абе с една дума не ми го препоръча! Peace

# 6
  • Мнения: 116
Коя е китайската маска?

ПИСАЛА СЪМ В ТЕМАТА ЗА ДЪЛГАТА КОСА . - ТОВА Е МАСКАТА   newsm10

# 7
леле Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
страхотна коса!прочетох темите ти в форума но никаде не видях от къде мога да си купя и каква и е цената.много ще сум ти благодарна ако ми отговориш< Grinning

# 8
  • Мнения: 4
аз сам си изправяла няколко пати косата ,няма ефект кои знае какав..............препарата беше на Крамар,и сащо и с еиван.само си дава 4овек парите с надеждата  нещо да се полу4и Но без никав ефект......

Общи условия

Активация на акаунт