Вярвате ли на огледалото?

  • 1 977
  • 38
  •   1
Отговори
.... или ще излезе ли от мода?
Сега ще обясня за какво иде реч.
С две думи , гледам си се аз ( 88 килограмов слон )
в огледалото и се харееесвам разбира се. Не че ме кефи да съм пухлама, тюфлек и т.н.т., но качествата според огледалото са повече от недостатъците. Ткаааа....
Днес се видях, на камера ( заснето в същия ден , в който се харесвах пред огледалото)... нема да ви кажааа Sick #Crazy Sick.
Повръща ми се като се сетя. Та питам аз трябвали да се доверяваме на Негово Височество Огледалото ?

# 1
  • Мнения: 3 447
Там е работата, че заставайки пред огледалото несъзнателно заемаме пози (и изражения), в които изглеждаме добре. А камерата ни хваща неподготвени (освен ако нямаме професионален опит и не сме научени да позираме винаги).
Долу камерата, да живей огледалото  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 393
Там е работата, че заставайки пред огледалото несъзнателно заемаме пози (и изражения), в които изглеждаме добре. А камерата ни хваща неподготвени (освен ако нямаме професионален опит и не сме научени да позираме винаги).
Долу камерата, да живей огледалото  Simple Smile
Много точно казано Peace

# 3
  • Мнения: 5 622
Хаха. Дона ме разсмя.

Има моменти, когато изглеждаме добре пред огледалото и когато не чак толкова. Може пък камерата да те е хванала в момент, когато и пред огледалото не си изглеждала добре  Peace

# 4
  • Мнения: 10 758
И пред огледалото, и пред камерата - все тая...не се харесвам ич.

# 5
Дона добре го е казала, но и аз имах предвид че камерата те хваща от всички ъгли, а огледалото както му застанеш Mr. Green. Ей ти тебе на .... зрителна измама #Crazy

# 6
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
И пред огледалото, и пред камерата - все тая...не се харесвам ич.
ей туй сякаш аз съм го писала.

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, изобщо не му вярвам... На огледалото съм хубава, а реално не съм. Хич не му вярвам.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
Като ме снимат с камера излизам като олигофрен, но пред огледалото се харесвам дори с рошава коса и размазан грим Whistling Не съм суетна/много/ и не ми пречи да се гледам. Обичам огледалата когато съм в добро настроение, иначе си гледам само очите докато си слагам спирала  Laughing Огледалото не лъже този, който седи пред него. Heart Eyes

# 9
Огледалото не лъже този, който седи пред него. Heart Eyes

Лъже, лъже и още кааак Crazy Twisted Evil

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
Огледалото не лъже този, който седи пред него. Heart Eyes

Лъже, лъже и още кааак Crazy Twisted Evil
Лъже тези, които не се обичат и не се чувстват красиви душевно! Колкото и нескромно да звучи аз се обичам и харесвам такава каквато съм. Дали имам няколко излишни килограма или съм със стар анцунг няма голямо значение. Важното е, че аз се харесвам. Peace

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз най се обичам рано сутрин, преди да си измия лицето и да се среша. Кожата ми е някаква различна, като се измия се отпуска и си става обикновена. А косата ми не се роши като спя, така че и тя е супер.

# 12
  • Мнения: 990
От както родих огледалото и кантара не са ми приятели... ooooh!

# 13

[/quote]
Лъже тези, които не се обичат и не се чувстват красиви душевно!
[/quote]

А би ли споделила защо тогава не се харесваш на камера? Нали се харесващ по принцип?
Май си противоречиш...или така ми се струва а?

# 14
  • Мнения: 1 100
Аз се харесвам на огледалото по принцип. Понякога като се гледам имам чувството, че съм най-красивото момиче на света Embarassed, а друг път най-грозното същество... Кво да правиш, пубертет. И аз сутринта прясна прясна се харесвам, и през нощта. На камера не съм се виждала отдавна, не помня да съм имала някакви впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт