Често уриниране

  • 2 534
  • 17
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Здравейте, бременна съм в 17 г.с. и в последните няколко дни много често ми се ходи до тоалетната по малка нужда. През нощта ставам минимум 3 пъти, а пък през деня понякога ходя и през половин час. Мисля си да не е някакъв цистит или пък да е нещо от бъбреците. Не знам, иначе нямам нито парене, нито сърбежи. А пък в петък бях на лекар, пък забравих да питам лекаря. Дано има някоя мама, която да може да ми отговори.

# 1
Ако нямаш болки при уриниране,едва ли има проблем.Аз също ходех често до тоалетна.Нормално е.Нарастващата матка притиска пикочния мехур и за това имаш чести позиви за уриниране.Споко!Наслаждавай се на бременоста. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 883
Много точен отговор Peace
Споко Wink

# 3
  • Мнения: 4 621
Ако нямаш болки при уриниране,едва ли има проблем.Аз също ходех често до тоалетна.Нормално е.Нарастващата матка притиска пикочния мехур и за това имаш чести позиви за уриниране.Споко!Наслаждавай се на бременоста. Peace
Така е Peace

# 4
  • Bapнa
  • Мнения: 762
спокойно !  Grinning и аз съм така вече не си спомням откога - постоянно бягам до двете нули  Embarassed, било денем или нощем... ако не те боли и не ти пари, значи си ок

# 5
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
няма проблем и аз съм така.

# 6
  • Мнения: 1 104
Нормално е! Лека бременност!

# 7
  • Мнения: 313
Май всички сме така  #Crazy

# 8
  • Мнения: 13 782
и аз бях така като теб и си мислех че ходя много често ....
Да ме видиш сега в 8 месец - тичам до нулите на всеки час ....
Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 677
И аз така бях до самото раждане, ама първите три-месеца ми бяха кошмарни! Кой какво прави, аз все в тоалетната си висях!  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 243
Нормално е  Peace и аз от време на време съм така Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 478
Споко, и аз бях така, всичко се оправя като дойде бебо Mr. Green

# 12
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Вечер бях стигнала до 5 пъти ставане в края на бременността. Ставах с претъркулване, отработено и пак се връщах в полусън да спя.

# 13
  • Мнения: 6 164
В началото и аз бях така, но пък после като напредна бременността се оправи /мислех, че е обратно/ - матката сега расте и дори да не е видимо, вътре размества и притиска мехура.

# 14
  • Мнения: 6 461
Нормално е.
Леко бременеене.

Общи условия

Активация на акаунт