Откъде да си купя чанта?

  • 963
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Маменца, налага ми се да започна работа и спешно си търся черна чанта. Професията ми изисква да ходя по-строго облечена, с костюми и се чудя каква чанта да си купя и откъде  newsm78. Преди година ходех с едни малки, както ги наричах "портфейли с дръжки", обаче сега гледам, че са модерни големите чанти, та ще ви бъда благодарна за някакви препоръки и предложения  newsm20

# 1
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз наскоро купувах чанта за себе си, в последствие взех и за подарък от Sky Sity в Гео Милев. На междинния етаж има магазин за чанти, има доста модели. Ще те излъжа как се казва обаче TSB Bags ли беше, или Тодор Божков, нещо такова  Embarassed
Цените са прилични!

# 2
  • Мнения: 324
Мацата, хиляди благодарности  bouquet, близо ми е и ще отида да ги видя, но предварително да те помоля да ме ориентираш за цените Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 1 626
Ами как да те ориентирам. Чантата, която купих, е доста големичка, крепс-велур /незнам дали така се пише, но така ми обясни жената/ за 24 лв.
Горе долу в този порядък са. Имаше и по-делови модели, и по-екстравагантни / с косъм например/. Голям е магазина и си мисля, че ще си харесаш нещо.

Общи условия

Активация на акаунт