Kak да премина от НАН на друго мляко?

  • 892
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте,
Искам да сменя млякото на Алекс, но се чудя дали отведнъж или постепенно. Питах 2 педиатри и се дразня, защото всеки път ми повтарят че не било необходимо да се сменя. Аз използвам НАН на Нестле, но зная че не е най-доброто а и акото на бебето стана тъмно зелено откакто не му давам кърма. Първия месец беше на смесено.

# 1
  • Мнения: 46
Освен че стана зелено от Нана получихме и запек. Нико получаваше зверски колики като се опитах да сменя млякото от раз и затова го заменях постепенно. На корем4ето му трябва известно време за да свикне с новото мляко. Първи ден само един биберон Милумил а останалите Нан, втори ден два биберона Милумил и така докато минахме изцяло на Милумил.

# 2
  • Мнения: 220
Освен че стана зелено от Нана получихме и запек. Нико получаваше зверски колики като се опитах да сменя млякото от раз и затова го заменях постепенно. На корем4ето му трябва известно време за да свикне с новото мляко. Първи ден само един биберон Милумил а останалите Нан, втори ден два биберона Милумил и така докато минахме изцяло на Милумил.

сега акото му не е зелено нали?

# 3
  • Мнения: 46
Не не е.Но не знам дали специално Нан е причината за зеленото аки.

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не не е.Но не знам дали специално Нан е причината за зеленото аки.
Много е възможно да не е от Нан-а. Консултирай се с педиатъра си, но мисля, че не е проблем да минеш направо на друго мляко, а не постепенно.

# 5
  • Мнения: 83
Никак не ми се вярва да е от NAN-а да ти кажа чесно то е по-хубаво от разните му там Фризо.....консултитай се с педиатър,незнам мисля че направо може да се смени ,но пак не се снае как ще му понесе коремчето на детето!Успех!

# 6
  • Мнения: 1 610
Акото на бебето се променя при смяна на храната. Само изменение в цвета не е причина за притеснение. Ще видиш като почнеш да захранваш как лилави ако-та ще подменяш/при банан например/.Даваш ли сокчета, може от сокче да е станало зелено....
като преминеш на адаптирано се запичат бебетата също, това си е период, помагай по едно и също време с термометъра и това е....
ако млякото ти се разбива , без остатък , зашо ти е да го сменяш...ако искаш все пак да пробваш пробвай нутрилон/ но цвета на акито не мога да прогнозирам Joy Joy Joy

# 7
# 8
  • Мнения: 6 461
Ако си решила вече да го сменяш-сменяй го ,но по принцип не е желателно ако не създава някакви проблеми при детето поради което да се наложи смяна на АМ.
Така мисля аз. Peace

Общи условия

Активация на акаунт