Влажността на въздуха?

  • 1 105
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Колко % е нормалната влажност на въздуха в затворени помещения?

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 995
На нашия влагомер е посочено м/у 40 и 70 % че е нормална влажността.

# 2
  • Мнения: 3 647
На нашия влагомер е посочено м/у 40 и 70 % че е нормална влажността.

през зимата  ако имаш парно или  климатик въздуха е сравнително по сух
тенджерка с  вода на парното решава проблема

# 3
  • Мнения: 203
При нас проблема не е сухия въздух, а влажността...

# 4
  • Мнения: 903
vvv и ние го имаме този проблем с влагата и имаме мухъл. Аз затова съм решила да си купя една машинка имало за абсорбиране на влагата. Просто ми е писнало вече, ама не е никак евтина: http://www.densi.bg/index.php?menu=8&product_id=8291

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 14:28 от DidiP

# 5
  • Мнения: 1 167
Здравейте всички вие, които страдате от проблема с влагата и мухала, като мен:)
Аз се ровя вече 3 дни из нета и видях какви ли не уреди с цени до 2000 лв:)
Намерих брошура случайно на една друга фирма, за която в нета не срещнах нищо: продуктите са испански-"HUMYRDY", a фирмата производител е HUMEX S.A / http://www.humydry.com//, предлагат се за BG от фирма в София/Атаки ЕООД-02/9713482,0888/215148/ и Варна/ЕТ БММ Петър Василев 0897/260731,0887/479442/.
Смятам да си купя такъв и да пробвам ,че поне са на по-достъпна цена.
Отговор

# 6
Уредите се наричат ВЛАГОУЛОВИТЕЛИ или ИЗСУШИТЕЛИ. Те изсушават въздуха и предотвратяват образуването на конденз,влага,мухъл и плесени. Овлажнителите го овлажняват,пречистват,филтрират и йонизират.Това с тенджерата на котлона звучи несериозно.Има и уреди които пречистват въздуха от прах,полени,животински косми и тютюнев дим,  най - общо срещу основните причинители на алергии.Информация може да получите в Google при залагане на подходящите думи по-горе,а също така и  на адрес www.desapoland.pl .

# 7
  • София
  • Мнения: 472
Уредите се наричат ВЛАГОУЛОВИТЕЛИ или ИЗСУШИТЕЛИ. Те изсушават въздуха и предотвратяват образуването на конденз,влага,мухъл и плесени. Овлажнителите го овлажняват,пречистват,филтрират и йонизират.Това с тенджерата на котлона звучи несериозно.Има и уреди които пречистват въздуха от прах,полени,животински косми и тютюнев дим,  най - общо срещу основните причинители на алергии.Информация може да получите в Google при залагане на подходящите думи по-горе,а също така и  на адрес www.desapoland.pl .
Уредът за цялостно пречистване на въздуха в помещенията на фирма цептер е супер. В момента го изплащам на месечни вноски.След около 4 месеца ще го имам и ако има интерес ще дам отзиви.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 571
desiniko, ако за тези кутии говориш, да те предупредя че няма голям ефект. Миналата година взехме една такава и трябва да ти кажа че много малко количество вода събира, просто не усетих никаква разлика във влажността на помещението. Но поне цената им е поносима, беше 10-тина лв. Ако искаш пробвай и ти, може пък да имаш по-голям успех


Общи условия

Активация на акаунт