Само 4 зъба на 1г.и 1м.?

  • 608
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 764
Петър има само 4 зъба,скоро беще с температура и си викам"Аха, излязоха  още",ама не?! smile3515          '

# 1
  • София
  • Мнения: 311
 А Люси е на 1 г. и 2 м. и има само два, но не се притеснявам. Ще поникнат  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8 585
Петър има само 4 зъба,скоро беще с температура и си викам"Аха, излязоха  още",ама не?! smile3515          '
На 13 месеца->>4 зъба.
Ако приемем че започват на никнат във възраст 5-7-8 месеца и никнат по зъбче на месец, то от 8м 4 зъбчета на 13 месечна възраст е ок.
До 23-30 месец всички 20 първични зъбчета излизат.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 644
Сина ми още няма нито един smile3534
Това изобщо не ме тревожи-и моите са започнали да никнат около година и 6 месеца и
пу-пу-пу са много здрави Peace
Не виждам причина да се тревожиш Hug

# 4
  • Мнения: 468
Е ние на тази възраст бяхме с половин Wink. Ще изникнат, няма страшно.

# 5
  • Мнения: 7 106
И дъщеря ми на тази възраст нямаше нито един  Laughing, първото зъбче се показа на 1г.2м. )както и на мен междувпрочем  Wink).
Така че няма от какво да се притесняваш.

# 6
  • Мнения: 764
Петър има само 4 зъба,скоро беще с температура и си викам"Аха, излязоха  още",ама не?! smile3515          '
На 13 месеца->>4 зъба.
Ако приемем че започват на никнат във възраст 5-7-8 месеца и никнат по зъбче на месец, то от 8м 4 зъбчета на 13 месечна възраст е ок.
До 23-30 месец всички 20 първични зъбчета излизат.
Да,наистина на 8 месеца му изникна първия.Благодаря на всички за отговорите! smile3525

# 7
  • Мнения: 43
първото ни зъбче изби на 1год.2м ,такаче не се притеснявай ще се покажат  bouquet

# 8
  • Мнения: 3 456
Ами, то май на тази възраст е нормално да са толкова newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 1 877
Това е съвсем нормално изобщо не се притеснявай!!!  Hug

В педиатричните книги пише, че първото зъбче пониква м/у 3 и 18 месеца, това е индивидуален процес и не оказва никакво влияние в/у здравината на зъбките и също така няма нищо общо с развитието на детето.

Общи условия

Активация на акаунт