има ли връзка

  • 433
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
днес като посетих гинеколога си му споделих,че съм се настроила да раждам нормално-в 7 месец съм,но акушерката с която работи в екип ми каза да не се настройвам защото съм имала 2 аборта и можело да се наложи секцио(доктора в този момент му звънна телефона и разговора след това премина в друга насока) нима има връзка това Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 183
Връзка с кое  newsm78 ?Май нещо не разбрах  newsm78

# 2
  • Мнения: 3 216
Абортите сьс секциото дали имат врьзка.

Аз мисля,че може да има,но зависи от причините на абортите.Това трябва да го определи лекуващия лекар.

# 3
  • Мнения: 2 631
Връзка с кое  newsm78 ?Май нещо не разбрах  newsm78

Пита дали след 2 аборта ще може да роди нормално, или трябва да е секцио.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 818
Ох, първоначално разбрах, че искаш да родиш в 7месец  ooooh!
Доколкото разбирам питаш дали има връзка между абортите и секциото? Много зависи от причините за абортите ...  това обаче може да прецени лекаря ти, а най-добре да се консултираш с няколко гинеколога.  Peace

# 5
  • Мнения: 9 050
Да, има връзка. Зависи от причината за абортите, но е възможно да се наложи да извадят бебенцето и по рано, което пък от своя страна да наложи секцио. На моя близка и се случи така. Тя беше с три аборта, два от които по желание.
Но не се притеснявай. И аз като тебе се бях настроила за нормално раждане, а пък бебето не се обърна и накрая си ме срязаха. Не е толкова лошо Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 723
Не мисля, че абортите ти могат да имат нещо общо с това- дали ще раждаш нормално, или секцио.
 Ако доктора прецени, че трябва да родиш секцио- това едва ли е свързано с предишните ти аборти. Може би имаш тесен таз newsm78
Довери се на преценката на доктора Peace

# 7
  • Мнения: 6 461
Не мисля, че абортите ти могат да имат нещо общо с това- дали ще раждаш нормално, или секцио.
 Ако доктора прецени, че трябва да родиш секцио- това едва ли е свързано с предишните ти аборти. Може би имаш тесен таз newsm78
Довери се на преценката на доктора Peace
Подкрепям Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 572
Според мен, консултирай се с още поне един доктор. Аз имам аборт, но и двете деца родих нормално. И питай какви са причините, ако мисли, че се налага секцио.

Общи условия

Активация на акаунт