Въгленовочерни мигли с Лореал?

  • 1 317
  • 19
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Някой купи ли си вече тази спирала? Колко парички е? Хубава ли е? Трябва да си купувам вече нова и искам да видя отзивите за тази, защото за сега съм се спряла на нея.

# 1
  • Мнения: 870
В една тема за спиралите има много добри отзиви за нея, лично аз също я имам и я препоръчвам горещо. В магазини Драка е 21,90  Peace

# 2
  • Мнения: 1 424
А по-хубава ли е от другата двойна на Лореал? Защото и на мен смяна ми предстои, да не взема да се мина  Laughing

# 3
  • Мнения: 870
Аз другата двойна не съм я пробвала, но мисля че разликата е че тази е по-наситено черно.

# 4
  • Мнения: 1 316
Добра е, даже мисля, че е по-добра от двойната на L'Oreal. newsm78

# 5
Момичета, на мен ми трябва не само да е много черна, но и да ми прави по-дълги миглите. Тази има ли такъв ефект. Защото иначе и мен много ми харесва.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 736
Момичета, на мен ми трябва не само да е много черна, но и да ми прави по-дълги миглите. Тази има ли такъв ефект. Защото иначе и мен много ми харесва.
Според мен удължава освен, че придава обем. Хубава е спиралата  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 661
Аз съм пробвала и трите довйни на L'Oreal.


но от тази, за която питаш съм най- недоволна. Ако трябва да избера от трите, тя ще е на последно място. Не че е толкова лоша, съвсем не, но другите две ми харесват повече. А може би самата аз очаквах да е нещо повече...

# 8
  • Мнения: 1 290
За мен това е най-хубавата спирала,която съм ползвала,като я нанеса няколко пъти и майка ми ме попита дали не съм с изкуствени мигли Mr. Green
Супер е Peace

# 9
  • Мнения: 3 743
И аз съм доволна от нея Peace

# 10
  • Мнения: 1 205
Спиралата е супер, в пъти по-добра от Шокинга.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
Спиралата е страхотна,придава едновременно обем и дължина на миглите.Няма нищо общо с Шокинга-която според мен е ужасна спирала. Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 1 476
Спиралата е страхотна,придава едновременно обем и дължина на миглите.Няма нищо общо с Шокинга-която според мен е ужасна спирала. Grinning
КАРЧЕВА, нави ме да я пробвам Simple Smile По-голяма гняс от Шокинга не съм ползвала, но щом нямат нищо общо, ще си я купя в скоро време.

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Zначи това е следващият ми избор- ще я пробвам. Peace
А наистина ли още по- черни ги прави? Защото мойте са светли и с обикновенните спирали някакси ми сивеят миглите. Blush

# 14
  • Мнения: 870
Zначи това е следващият ми избор- ще я пробвам. Peace
А наистина ли още по- черни ги прави? Защото мойте са светли и с обикновенните спирали някакси ми сивеят миглите. Blush

И моите мигли са си направо руси, но с тази спирала стават мноооого черни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт