мнения за книгата "преобразете тялото си за 6 дни"

  • 992
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте! Купих си книгата на Майкъл Търмънд "Преобразете тялото си за 6 дни" и я изчетох на 1 дъх. Според мен в нея се съдържа цялата необходима информация за  отслабване, без да се налага да гладуваш. Все още не съм изпробвала да видя дали наистина системата действа, но от прочетеното мисля, че няма как да не действа. Ако някой вече е пробвал - нека да сподели своя опит и мнение.

# 1
  • Мнения: 1 339
И ние я имаме тази книга, интересно четиво е. Аз така и не опитах режима, но баща ми го направи. Свали килограми мисля около 3-4. Но след това за няколко дена си ги върна  Wink Така че ако се прави тоя режим по-добре след това да не се връщаш на предния си начин на хранене защото всичко отива на вятъра.  Peace
Успех  Crazy

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако някой вече е пробвал - нека да сподели своя опит и мнение.
Споделени са Peace Пробвай с търсачката Wink

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Търси по името на автора-така беше заглавието на темата.

# 4
  • Мнения: 769
Имаше огромна тема преди време...
Много хора споделиха резултати..
При мен за съжаление равносметката е -3кг, +4кг..

# 5
  • Мнения: 6 958
Здравейте мили дами, пробвах този режим преди 2 седмици - резултатът е - 3 кг., сега продължавам с един курс на плодолечение...

Книгата е добра, но лично аз нямам възможността и времето да ям толкова пъти на ден..., но едно е сигурно от направения тест се оказа, че съм тип А и след като погледнах разрешените храни в него ми стана ясно и сега си потвърждавам тезата от какво пълнея...   Thinking Определено ако не друго то поне можем да си извадим изводи, кое е позволено и кое не...

Успех на всички...  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт