подарък за най-добра приятелка

  • 23 613
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
една от най-добрите ми приятелки става на 30 години скоро и съм в голяма чуденка какво да и подаря...
дайте някакви идеи или поне споделете какви най-забележителни подаръци сте получавали!
благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 7 474
Бижу,  ще и остане спомен    Hug

# 2
  • Мнения: 2 631
Направи и чаша с твоя образ и вътре пъхни еротични екстравагантни прашки  Hug

# 3
  • Мнения: 29
да, и аз си мислех за бижу, ама ние сме приятелки от 100 години и вече съм и подарявала какво ли не- пръстени, обеци и т.н. просто съм се изчерпала откъм идеи...

# 4
  • Мнения: 2 591
аз бих и подарила някаква авторска керамика например - има много красиви чаши, фруктиери....

ама то зависи естествено тя какво харесва и какво би оценила...

иначе ако искаш да е нещо ефектно - 30 рози, 30 балона, 30 картички, 30 ....

# 5
  • Мнения: 5 255
Каква сума ще отделиш за подарък  newsm78

# 6
  • Мнения: 5 255
Фен съм на рамки за снимки - всякакви  Crazy
Миналата година подарих тази Тази година подарих тази   Flutter

# 7
  • Мнения: 29
ами мислех си някъде около 100тина лева подарък. а пък и тя не живее в БГ и не бих искала да е нещо много голямо, че как ще го мъкне по самолетите...

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Това със снимките е страхотна идея !  Grinning
Можеш да сложиш в такива рамки снимки от началото на приятелството си до сега, нещо като хронология.
Така винаги когато не сте заедно и погледне снимките ще си мисли за теб.  Hug

# 9
  • Мнения: 6 461
Красиво дамско  портмоне... Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 880
Подари й билети за някакво представление, шоу, концерт или каквото друго интересно има около вас в скоро време, и отидете двете да се забавлявате по женски като стари приятелки Simple Smile

Аз например вече осма година "събирам" дома си и вече на всяка стена виси нещо и навсякъде, където може да се постави някаква статуйка, скулптурка, сувенирче и други от нещата "за спомен", вече е поставено нещо, така че подаръци от този сорт определено ми идват в повече и незнам къде да им търся място, но забавленията никога не могат да бъдат в повече и също се запомнят Wink. Но ти най-добре си познаваш приятелката и знаеш какво би й харесало и какво само би събирало прах в ъгъла.
Успех в избора Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 5 079
И аз бих те посъветвала да загърбиш вещите и да и подариш прекрасен спомен, в лицето на незабравимо изживяване, само за вас двете, по женски. Wink
Защо не погледнеш този сайт, има доста интересни и достъпни предложения, във формата на нестандартни приключения, точно като за подарък към любим човек. Peace

# 12
  • Мнения: 985
Можеш да й подариш нещо мъничко, за да й остане спомен, а съществения подарък защо да не бъде посещение в spa-център. Подари й емоция, а защо не направиш подарък и на себе си. По женски да се отдадете на фитнес, масаж, плуване, парна баня, джакузи, тангентор, сауна...

# 13
  • Мнения: 985
И аз бих те посъветвала да загърбиш вещите и да и подариш прекрасен спомен, в лицето на незабравимо изживяване, само за вас двете, по женски. Wink
Защо не погледнеш този сайт, има доста интересни и достъпни предложения, във формата на нестандартни приключения, точно като за подарък към любим човек. Peace


Хей, ol4eto , мислим по един и същ начин))))  bouquet

# 14
  • Мнения: 8 917
И аз бих те посъветвала да загърбиш вещите и да и подариш прекрасен спомен, в лицето на незабравимо изживяване, само за вас двете, по женски. Wink
Защо не погледнеш този сайт, има доста интересни и достъпни предложения, във формата на нестандартни приключения, точно като за подарък към любим човек. Peace


Хей, ol4eto , мислим по един и същ начин))))  bouquet

Хубава идея Peace
Останарите варианти от мен са бижу, или луксозен албум със снимки на двете ви, който ще "подлежи" на допълване Grinning

Общи условия

Активация на акаунт