Глобално форум-разчистване!

  • 2 626
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 314
С оглед подобряване функционалността на форум-системата бе извършено глобално прочистване на форумите от по-стари теми.

Временно (около 10-тина дни) тези теми няма да бъдат достъпни, като през това време ще бъдат оформени в архив, в който ще може да се търси и чете всичко, но няма да може да се пише.

В архива предвиждаме да бъдат прибавени теми и мнения, които са били премахвани от тук и при по-стари разчиствания.

По този начин от една страна се запазва информацията, от друга страна се облекчава работата на сървъра и форумът ще е по-достъпен.

Подобни прочиствания ще се правят редовно (на около месец).

Тъй като при разчистването ще бъдат засегнати ранговете на потребителите (т.е. при премахване на голям брой стари теми е възможно даден потребител да премине на по-нисък ранг) ще занижим броя постинги, необходими за преминаването в дадените рангове.

Предполагам, че ще е нужно известно време, за да могат всички да свикнат с архива и търсенето там, но считаме, че това е начинът, по който могат да бъдат задоволени максимално много изисквания - дългосрочно запазване и достъпност на информацията от старите теми и в същото време нормално функциониране на форумите.


Архивът ще е в максимално опростен вид (подобен на вида за печат), но ще съдържа и емотиконите (без аватари и подписи).

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Точно си мислех,че скоро ше има чистка,поради зачестилите Темпорали анавейлъбълИ Crazy.Ами много добре сте го измислили,хем вие доволни хем ние,е....ще има изпищели за ранговете и съответно сто обяснения Laughing,ама така си  е в нашия форум Grinning.Ще свикнем с новия архив,къде ще ходим да не свикнем.Гледам цяла нощ сте работили над нашите бла бла и бър бър,надявам се всички да оценят труда ви. Hug

# 2
  • Мнения: 3 740
Гледам цяла нощ сте работили над нашите бла бла и бър бър,надявам се всички да оценят труда ви. Hug

Именно.

Хиляди благодарности за положения труд.  bouquet

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Браво, браво   bouquet

# 4
  • Мнения: 35 891
ранговете са най-малката грижа, особено щом става дума за по-лесен достъп и работеща търсачка!
БЛАГОДАРЯ!   bouquet

# 5
  • Мнения: 10 758
Изобщо не ме интересува какъв ми е ранга Naughty
Благодаря за положения труд  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 473
Изобщо не ме интересува какъв ми е ранга Naughty
Благодаря за положения труд  bouquet

Присъединявам се!  bouquet

Ако можем да помогнем с нещо - насреща сме! Hug Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 353
  Мамма, черпя ви по една кана силно кафе и ви пожелавам времето да мине неусетно и да не ви треперят много крайниците Wink

# 8
  • Мнения: 15 619
Благодаря, така поне сървърът няма да блокира, когато ми е най - интересно.  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 070
Време си беше... Някакси ще ни поолекне...   bouquet

# 10
  • Мнения: 2 631
И търсачката ще проработи...
  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 120
Хиляди благодарности за труда който полагате  bouquet

# 12
  • Мнения: 385
И търсачката ще проработи...
  bouquet

 Peace

# 13
  • Мнения: 22 521
Радвам се те видя отново,мамма.Време бе,наистина за чистка,половината информация,така или иначе се дублира.

# 14
  • Мнения: 11 306
Жива-здрава да си, пък архива ще се намести!
Радвам се да те "видя" отново сред нас! Hug

Общи условия

Активация на акаунт