Моля, кажете - откъде в София мога да купя цветоулавящи кърпички Grey

  • 777
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 328
Тези, които преди месец купих от "Пикадили" в МОЛ-а, вече са на привършване, а опитите ми да открия такива кърпички - в "Пикадили", МЕТРО, Фантастико и ХИТ, не се увенчават с успех. Навсякъде вдигат рамене.
Ако някой от вас е купувал скоро от магазин или склад - нека каже, за да мога да отида и да купя. Ако е извън София и има възможност да ми изпрати няколко кутийки, нека ми пише на ЛС, за да се уточним за плащането и получаването им. Който ги ползва, ще ме разбере.

# 1
  • Мнения: 678
стана ми много любопитно какви са тези кърпички и за какво са? newsm78
Да не са от тези който се слагат с цветното пране да не се оцветят другите дрехи 

# 2
  • Мнения: 653
и аз търся

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
стана ми много любопитно какви са тези кърпички и за какво са? newsm78
Да не са от тези който се слагат с цветното пране да не се оцветят другите дрехи 
тези са:)

# 4
  • Мнения: X
Май са ги спрели. Дано да е за известно време- преди ги намирах в обикновените магазини за перилни препарати, но от месец може би ги няма никъде. Ако някой открие- да свирка!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 328
За това се ползват, да. Фирмата-вносител май нещо в ликвидация някъде срещнах, че е обявена, телефончето, отпечатано на кутията, върху листа с превод на български на упътването за употреба, звъни, но никой не вдига...чудна работа newsm78
Кратка справка в информация за фирми показва, че основен участник в дружеството - вносител, има фирмата-производител на тези кърпички /Гуабер-Италия/. Т. е. ако отговаря на истината това за ликвидацията, докато се усетят италианците кой кум, кой сват, може дълго време да няма кърпички. Е, свършил се боба...нататък я знаете приказката Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 11 657
Все още не съм ползвала такива кърпички,но мисля да си купя и пробвам.Вчера гледах такива в магазин за перилни препарати при нас,но са гръцки.Цената беше 8 лева за 10 или 12 броя.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 328
Не, тези, за които говоря, са италиански и струват максимум 3.20 лв. за кутийка с 10 кърпички.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 847
Не, тези, за които говоря, са италиански и струват максимум 3.20 лв. за кутийка с 10 кърпички.
Напиши на коя фирма са, за да проверя в магазините до нас.

# 9
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
В Била май не си проверила?
Преди там имаше със сигурност,не знам дали са същата марка.

# 10
  • Мнения: 13 512
ето за тези става дума

# 11
  • Варна
  • Мнения: 144
Здравейте момичета ,
имам магазин във Варна и доскоро продавах тези кърпички .
Няма смисъл да ги търсите , няма да ги намерите защото фирмата вносител наистина е в ликвидация . Ако имате късмет може все още някъде да са останали по прашните щандове на кварталните магазини . В големите не ги търсете щото фирмата прекрати дейноста си още преди 2-3 месеца и едвали ще са останали налични количества.

Бяха наистина много добри , но както в България често става всичко хубаво е за кратко и най- бързо свършва !!!

# 12
  • София
  • Мнения: 123
Преди месец ги видях в HIT- Младост като си копувах препарат за петна,но сега дали ги има незнам.

Общи условия

Активация на акаунт