Доверявате ли се на съветите на фризьора?

  • 1 543
  • 40
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз го направих и сега приличам на овца... Били модерни рошавите прически и да ме изтъняла... Е да ама и много ми намали дължината. Сега не се възприемам и ме е яд, искам си дългата коса Close
Доверявате ли се така наивно като мен? Tired

# 1
  • София
  • Мнения: 2 493
Ами да, ама досега съм оставала доволна...

# 2
  • Мнения: 7 474
Ако не съм сигурна в резултата не си правя експерименти Thinking

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ако знам съответния фризьор как работи и ако винаги след това съм се харесвала на 100%, може и да му се доверя за някоя по- изчанчена идея.
Но аз принципно много обичам да експериментирам с визията си.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 476
Не се доверявам, аз командвам.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 659
Да, напълно. Ходя при една фризьорка от 4-5 години вече, винаги се е оказвала права в съветите си

# 6
  • Габрово
  • Мнения: 240
Да, ходя при една и съща и съм доволна. Дори напоследък не казвам какво точно искам - давам и възможност да твори, но резултата всеки път е чудесен! Тя не е от този тип  smile3553

# 7
  • Мнения: 13 512
На  фризьора,при когото ходя от 5 години-да! Преди това те са се съобразяваки с мен,но сега се вслушвам в съветите и предоженията и.

# 8
  • Мнения: 155
Не се доверявам. Винаги знам точно какво искам. Тя винаги ми предлага обратното на моето.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 817
Да - особено, ако правя някоя по-драстична промяна. /При случайни фризьори не сядам./ Никога не съм била разочарована.

# 10
  • Мнения: 952
мойта фризьорка избягва да ми дава шашави идеи защото знае че аз експерименти с косата си не правя Naughty даже и се карам ако ми вземе от дължината  на косата по-вече отколкото искам Crazy...но за останалите неща влизам с мои идеи а излизам с нейните Mr. Green но за сега не съм съжалявала Rolling Eyes

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да - особено, ако правя някоя по-драстична промяна. /При случайни фризьори не сядам./ Никога не съм била разочарована.

И аз така!  Peace

# 12
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Не се доверявам напълно, особено ако е изпаднала в една такава емоционална еуфория, докато ми предлага нещо ново /понякога в това състояние фризьорката ми прави повече от нужното  Wink/ Иначе я изслушвам и понякога се съгласявам с новостите.

  Рени, колко късо те направи? Че нещо и аз се позамислм дали да не поорежа косата, мойта и без това е къдрава, тъкмо се вписвам в т.нар. "рошави прически". Но за дължината се колебая още...

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 488
Зависи от фризьора ако ми е за първи път НЕ но си ходя при един и същ и се доверявам винаги

# 14
  • Мнения: 2 019
вслушвам се по скоро

Общи условия

Активация на акаунт