какво да очаквам?

  • 1 994
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
момичета, от няколко дни се каня да е консултирам с вас, но... днес не издържах и ще ви помоля за мнение.
фактите са: последният ми цикъл започна на 22.10.2006; трябваше да ми дойде пак на 15.11.2006; на 21.11.2006 си направих тест, който беше положителен. Същата вечер отидох на лекар и... нямаше околоплоден сак   #Cussing out за мен това си беше една седмица закъснение, но докторът каза, че било рано да се види сак. До неделя бях в чужбина и тази вечер съм пак на лекар. Не ме боли нищо, гърдите ми са огромни и болезнени, спрях да пуша... моля ви, кажете ми какво да очаквам довечера  Thinking дали ще се види сак...  Heart Eyes

предварително благодаря на всички отзовали се  Hug

# 1
  • Мнения: 780
Аси успокой се мила ще види сигурно сакче няма да се тревожиш всичко ще е наред довечера стискам палци  Hug и после да докладваш рано сутринта или още довечера ще чакам   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 825
Би трябвало да се види, но по-добре да отидеш при 2 седмици закъснение.
Стискам палци и честито Simple Smile   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 309
И аз бях така нетърпелива като теб.Отидох още на първата седмица,но нищо не се видя.Изчаках още една и на втората седмица закъснение се видя бебенцето ми,юнак цели 7 мм.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 813
Успокой се  Grinning
Пусни кръвен тест - той ще покаже със сигурност
Стискам палци всичко да е наред и след прегледа да ни съобщиш добрата новина

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
ЧЕСТИТО!!!
На мен сума ти време нищо не виждаха, но щом тестовете ти са +, можеш само да се радваш Hug
Ей и да докладваш после  Wink

# 6
  • Мнения: 295
благодаря, момичета Hug много сте мили! непременно ще споделя резултата от прегледа bouquet

# 7
  • Мнения: 701
Аси®,поздравления!Аз все още не съм отишла на док за да регистрира бременност!Посъветваха ме да ида след 15 дневно закъснение!
Еййй,да се похвалиш какво сте видяли с док! Grinning

# 8
  • Мнения: 1 419
Нормално е да не се види сак ако са те гледали с коремен ехограф. С какъв те гледаха? Ако е бил вагинален пък, може да си имала по-късна овулация и всъщност да не е станало оплождането преди 3, а преди 2 седмици само  Wink
Стискам палци  Peace

# 9
  • Мнения: 295
видяхме го! има сакче!

благодаря на всички за подкрепата! и успех на всички бебеправещи!

# 10
  • Мнения: 4 555
Честито, много се радвам!  bouquet
Успешна бременност  Peace

# 11
  • Мнения: 1 419
Честито  Grinning

# 12
  • Мнения: 75
Честито!!! Накрая едно здраво бебче!
  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 35 813
Честито!   bouquet
Лека и безпроблемна бременност

# 14
  • Мнения: 560
Честито и от мен и много щастлива бременност!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт