Театър за малки деца

  • 3 667
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
Моля препоръчайте ми и споделете за театър за малки дечица. За София се интересувам, за деца на около 2 години

# 1
# 2
  • Мнения: 549
Мерси за инфото. Би ли споделила кое представление сте гледали?

# 3
  • Мнения: 294
ние със сънит ми много обичаме да ходим на куклен театър. В сайта programata.bg, като избереш театри и опера мисля, че беше има седмичната програма на всички детски постановки на куклени театри. Ходили сме и в Столичния куклен театър, и в театър Ариел и в 199 и т.н. Важното е да подбереш представление, което детето да му е познато и да го разбере. Някоя приказка, която знае. Гледали сме повечето представления, но стандартните приказаки, които синът ми знаеше от малък най-много му харесват - Снежанка, Аладин, храбрият шивач и т.н. Успех!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 063
Мерси за инфото. Би ли споделила кое представление сте гледали?
Последното което гледахме беше "За граховото зърно и една принцеса" е нямам думи, двама актьори и великолепна игра, щом и на мен ми хареса Wink, но за съжаление го няма за месец декември Sad
Тази седмица ако имам време ще го заведа пак и за сега се спирам на "Кой има магарешки уши" Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 179
Като сме на темата, едно въпросче. Някой водил ли е детенце на "Бяла приказка"? Какви са ви отзивите за тази постановка и дали едно 3 годишно детенце би я харесало? Мерси!

# 6
  • Мнения: 2 211
Моля препоръчайте ми и споделете за театър за малки дечица. За София се интересувам, за деца на около 2 години
За тази възраст са подходящи: "Яйцето", "Слончето с розовите уши", "Любопитното слонче" и "Трите прасенца".

# 7
  • Мнения: 21
Миналата зима синът ми (точно на 3г.) ходи с баба си и дядо си на "Бяла приказка". Определено му хареса, защото после с подробности разказваше. (Лични впечатления за тази постановка нямам, заедно ходихме на "Тримата снежковци" и нещо не бях във възторг. Но пък на малкия май му хареса). Мисля да го заведем на "Обувки за щастие" и ще пиша отзив  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 549
Имам идея какво би харесал синът ми - много музика и танци; различни шумови ефекти; повече действие, по-малко говор (или поне по-прост диалог); комични гегове

[За тази възраст са подходящи: "Яйцето", "Слончето с розовите уши", "Любопитното слонче" и "Трите прасенца".

Къде ги играят тези пиески?
Ще се радвам на отзиви за постановките

# 9
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Когато дъщеря ми беше на 2 години я заведох в театър "Ариел" на "Мечо Пух". Това е спектакъла им за най-малки зрители, а и тя познава героите. Не й беше интересно изобщо и си излязохме по средата. Все пак издържа 20 минути в залата. Ако трябва да съм искрена, на мен също не ми хареса спектакъла. Изобщо даже. А смея да твърдя, че от театър разбирам. Възможно е сред останалите им спектакли да има и нещо по-добро, но този определено не става.

# 10
  • Мнения: 2 534
Ще ви кажа аз какво правя
Смятам , че за тази възраст цяла една постановка да изгледа детето си е чист подвиг , така че ... я водя в пица "Хът"  Mr. Green
Там, всяка неделя , правят импровизирано детско парти от 11 часа сутрин
Докато аз и още няколко мами спокойно си пием кафето или изяждаме тяхното детско меню , децата гледат куклен театър , който се представя от една сладка баба , след това две каки дават на децата да рисуват , да надуват балони и т.н.
На Поли там и харесва , тази неделя ще съм отново там , ако има някоя мама , която иска да се видим , да пише  Heart Eyes 

Добавям , че посещавам пица Хът на Гурко , до стадиона Васил Левски , срещу ДАМС

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 09:34 от писна ми

# 11
  • Мнения: 1 679
Столичния куклен театър  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 270
В кино  "Арена " май изнасят някакви представления.
 Нека, който е ходил да каже как са  Peace

Общи условия

Активация на акаунт