Глисти при дете и бременност

  • 4 284
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 232
Накротко при изследвания на дъщеря ми за градина и откриха дребни глисти нещо от типа ентеробиоза,предприето е адекватно лечение,мерките за хигиена са ясни,пране,гладене на бельо,ясно ми е че е упорито и може да продължи да се самозаразяваимам само едно питане:понеже заразяването е много лесно,има ли някаква опасност за мен при положение,че съм бременна 24 седмица?Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

# 1
  • Мнения: 143
Бимба, здравей! Simple Smile Една моя приятелка имаше също глисти и беше в 7м. Изпи някакво хапче и се оправи.Въобще не е опасно за плода, не се притеснявай WinkВсе пак се надявам да не се заразиш с тях, неприятни са много, но в никакъв случай не са опасни Wink

# 2
  • Мнения: 1 232
Бимба, здравей! Simple Smile Една моя приятелка имаше също глисти и беше в 7м. Изпи някакво хапче и се оправи.Въобще не е опасно за плода, не се притеснявай WinkВсе пак се надявам да не се заразиш с тях, неприятни са много, но в никакъв случай не са опасни Wink
ок тони благодаря ти Heart Eyes,

# 3
  • Мнения: 1 983
моят въпрос е малко по-различен, но пак е свързан с глистите
та откриха на майка ми Sad, и се чудя дали не трябва да си направим изследвания всички около нея, включително и на малката?

Общи условия

Активация на акаунт