От къде си купувате парфюмите

  • 3 265
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Скоро трябва да си купувам парфюм и се чудя от къде. Много бих искала да знам вие от кой интернет магазин сте доволни или пък от коя парфюмерия. Hug

# 1
  • Мнения: 1 290
От обикновен магазин,тоест поне от такъв,в който не се съмнявам много Rolling Eyes
Я кажете за интернет магазините,дали са оригинални  Rolling Eyes

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
 И аз бих искала да чуя мнения за интернет магазините, че съм хвърлила око на няколко парфюмчета в www.megashop.bg  и мнооооого се чудя дали да си ги поръчам. Много са евтини тестерите там... newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 480
Веднъж купих от мегашоп, но силно се съмнявам в оригиналността на парфюма  newsm78  Ако ще купувам от Бг- предпочитам от изпитан парфюмериен магазин. Повечето от парфюмите съм си купувала от duty free shops.

# 4
  • Мнения: 35 954
предпочитам или Строубъри.нет, или някой безмитен магазин

# 5
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
От парфюмериен магазин.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
От парфюмерии по принцип. Последните няколко мъж ми ги донесе като ходи командировка в чужбина. Но сега смени работата и не ходи вече командировки. Tired

# 7
  • Мнения: 2 936
От парфюмериен магазин.

 smile3521  лятото си купих от free shop

# 8
  • Мнения: 647
От позната която ги внася . Но като гледам цените в http://www.megashop.bg/ последния който си взех ми излезе само  7 лв. по-евтин Crossing Arms А какво е качеството на парфюмите на този интернет магазин има ли други които да споделят?

# 9
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
мойте са от парфюмериен магазин, но
откакто направиха Mall of Sofia само оттам съм купувала

# 10
  • Мнения: 795
Само от Free Shop! Ако не мога да отида сама поръчвам на някой, който пътува, да ми вземе!

# 11
  • Мнения: 645
предпочитам или Строубъри.нет
а какво е това Embarassed

# 12
  • Мнения: X
От летищата в чужбина ми ги носят.Сега последно бяха купени от самолета.Още по-изгодно излиза,стига да има тази екстра  самолета.

# 13
  • Мнения: 1 059
От обикновени магазини

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
От летищата в чужбина ми ги носят. 
Peace

Общи условия

Активация на акаунт