Нестле Джуниър или Нутрилон 3 ?

  • 553
  • 6
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 404
Здравейте! Скоро дъщеря ми става на 1 г. и идва време да сменяме АМ. Досега е била на Нутрилон 1 и 2. Дали да продължа с Нутрилон 3 или да пробвам Нестле Джуниър? Ако сте ги ползвали и двете, моля споделете отзиви. И още, по колко адаптирано мляко е достатъчно да пие детето след 1 г., намаля ли се количеството от 500 мл., което важеше досега? Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 457
И моята дъщеря беше на Нутрилон 1 и 2. Но тъй като после не намерих 3-ката минах на Нестле Джуниър. Ами да ти кажа на нея и се отрази смяната - започна да ака много повече, даже се бях уплашила. Като вкус също не го харесваше в началото, но после свикна. Затова и после като пуснаха 3-ката на Нутрилон не го смених.
На твое място бих дала Нутрилон 3  Peace

# 2
  • Мнения: 8 505
Аз съм за Нутрилона.

# 3
  • Мнения: 27 524
Няма голяма разлика, което те устройва повече като цена, него вземи. И което харесва детето ти, разбира се. Важи си правилото за 500мл, колкото иска да пие, давай й спокойно  Peace Ако пие повечеко, не й го намалявай.

# 4
  • Мнения: 1 259
Досега съм давал само Нутрилон,сега давам тройката.Моят съвет е да си продължиш с Нутрилон 3.

# 5
  • Мнения: 832
Ние до скоро бяхме на Аптамил 3. На българския превод пише че е до 3 год., но аз тук от форума разбрах, че е до годинка и реших да мина на друго - избрах Нестле Джуниър и детето си го харесва. Не намирам разлика и в аканията му.

# 6
  • Мнения: 6 390
ползвали сме Нутрилон 1, 2 и сега 3 - не съм пробвала други

Общи условия

Активация на акаунт