въпрос за АМ

  • 516
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Бебка ве4е е на 3м почти,а не яде пове4е от 150мл фризо 5 пъти дневно ,мислите ли ,че е нормално.Държа да отбележа,че педито ми твърди да бъда "по- настоятелна".Какво е вашето мнение,защото аз си мисля,че на сила хубост не става, а и на кутията пише 5кратно хранене по 150мл newsm78.

# 1
  • Мнения: 27 524
Колкото си иска бебето, толкова му давай. Добре си хапва за възрастта, няма за какво да се притесняваш, нито да си настоятелна.

# 2
  • Мнения: 221
благодаря за бързия отговор Блонди,а да попитам и кога и с какво е най-добре да захраня,щото педи ве4е ме пита дали давам сок -ужас #Crazy

# 3
  • Мнения: 27 524
Като навърши 4 месеца може. Избери си между оризова каша (според мен най-добре с нея да започнеш), след това зеленчуково или плодово пюренце  Peace

# 4
  • Мнения: 983
А колко килограма е? И аз мисля, че е нормално количеството, което изяжда. Всички деца имат периоди в които нещо не го харесват това Ам. Ще видиш, че изненадващо за теб ще започне да яде повече. Иска се търпение от твоя страна.

# 5
  • Мнения: 20
Какво значи да настояваш, бебока яде колкото си иска и след като се чувства добре защо трябва да се тъпче. Ние започнахме със сок от ядълки (най-много), ябълки и моркови и т.н. каквото намериш  Laughing

# 6
  • Мнения: 221
на 15 ноември беше 5300

# 7
  • Мнения: 221
а относно захранването мисля да почна на 4,5м с оризова каша, но кажете някоя марка,която сре пробвали

# 8
  • Мнения: 27 524
Аз съм доволна от  ориз, царевица и тапиока на Милупа. И като цяло от всички техни каши  Peace

# 9
  • Мнения: 983
Все пак трябва да се гледа и килограмите на бебето и тогава да съдим дали е малко това което изяжда. Мисля, че за тези килограми ядете нормално. Не е малко.

# 10
  • Мнения: 407
Вашата педиатърка май не е наясно с някои неща.
Сега ще ти кажа аз, т.к. имам позната акушерка и тя е от доста години в тази сфера и знае.
Взимаш месеците на детето / например 3/ и слагаш една единица отпред и една нула отзад и става количеството, което трябва да яде, т.е. 130 мл. Wink

# 11
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Ние сме по-големи, а ядем по 120мл, така че според мен даже 150 е много.

# 12
  • Мнения: 270
Ние сме по-големи, а ядем по 120мл, така че според мен даже 150 е много.

И при нас е така.Знам,че според таблиците трябва да изяжда по 160-170мл.но насила не мога да я тъпча.

Общи условия

Активация на акаунт