Пак эа тия пусти килограми

  • 2 583
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Привет момичета ,в 7 месец съм а не спирам да качвам килограми всеки месец по- 4kg. смея да твардя ,че не ям много, но вече се плаша Cry Споделете моля ви, вие колко качихте преэ бременноста и колко свалихте при самото раждане.Ще сам ви много благодарна ако споделите и ме посаветвате как да спра да качвам ако иэобщто има такав начин Cry

# 1
  • Мнения: 683
Какво да ти кажа...Мисля, че всичко е индивидуално, до организма. С първата си бременност наддадох 12 кг всичко и на втория месец слад раждането си бях върнала формите. Много се движех, не прекалявах с яденето. Много-много не съм се замисляла тогава. Бременността не ми тежеше, работех до последно.
Обаче ела да ме видиш сега - по-дебела съм отколкото отидох да раждам първото си дете. А каква ли ще стана още 2 месеца... #Crazy

# 2
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Спокойно мила,не си сама Embarassed!А аз какво да кажа като в 7 месец качих 6кг,а сега продължавам нагоре #Cussing out.Няма да стане с диети,поне докато живот и здраве родим smile3504,пък тогава дупе да ни е яко Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз съм в тежката категория... Не се и меря, защото не ми се ще да се сдухвам. Смятам, че е строго индивидуално и не зависи САМО от храненето.

Да са ни живи и здрави бебетата - и с другото ще се справим.

# 4
  • Мнения: 9 050
Изобщо не се притеснявай за глупости. Аз родих в средата на септември и през летните горещини карах почти само на плодове. Въпреки това си качвах като за световно. Финиширах с 28 килограма отгоре.
А когато се върнах от родилния дом, с разочарование установих, че съм се простила само с 6 от тях.
Сега се боря с останалите. До тук съм свалила 10. Имам още много. Но не съм си изскубала косата за това...Simple Smile
Важното е, да се чувстваш добре. Аз се чувствах отлично. Правех си разходки по 8-10 километра на ден. Въпреки, че приятелите ми ми казваха, че корема ми бил тристаен апартамент и все питаха бебо в коя стая е днес Simple Smile Лекарката ми пък всеки път ме питаше сигурна ли съм, че не са близнаци.
Бременей си спокойно. Хапвай си и не се тревожи за маловажни неща. Като излезе бебока и почнеш да спиш по 4-5 часа на денонощие, те килограмите сами почват да се топят Simple Smile

# 5
  • Мнения: 164
Не че успкоява, но аз качих 23 кг. (от 48), сега съм -13, не се притеснявай   261uu

# 6
  • Мнения: 122
Според мен няма от какво да се притесняваш.Хапвай си и си бременей спокойно.

# 7
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Аз качих 22 кг през цялата бременност,т.е. 8 месеца.Ако бях изкарала още един не знам на какво щях да приличам.Много се бях уплашила,че няма да отслабна,но още с раждането и престоя ми в болницата свалих 10кг.Другите свалих за около 3 месеца.Имам още 3-4кг,но не ме притеснават.

# 8
  • Мнения: 3 360
Не бива това ама изобщо да те тревожи.Според мен си е нормално да се качват килограми-особено последните месеци,но се свалят после Simple SmileЛека бременност и ....спокойна!!!  bouquet

# 9
  • в центъра
  • Мнения: 445
Аз качих 17кг. (изяждах всеки ден по един шоколад, просто не можех да се спра), но се върнах от родилния дом с -12кг., т.е. като краен резултат бях качила само 5кг. Друг е въпроса, че след това опитвайки се да кърмя качих за 3 месеца още 5 кг.  #Cussing out - но това е разговор на друга тема...

# 10
  • София
  • Мнения: 5 605
Ами малко са щастливите майки, които качват едва по няколко кг. Аз качих 20 и... и още не съм ги свалила. Съседката ми роди 1 месец преди мен качи 22 и вече си е на старите килограми. Въпрос на организъм. Бременей си спокойно, после ще му мислиш!

# 11
  • Мнения: 2 677
Изобщо не мисли какво да ядеш, по колко и такива щуротии!  Naughty
От трети до осми месец качвах точно до грам по 5 килограма, независимо от това по колко съм си хапвала.Докторът ми се смееше, че няма нужда да ме мери!  Grinning  Резултатът, както сама можеш да сметнеш, беше 25 кила отгоре.  ooooh! Оставих 11 от тях в родилния дом, сега се боря с останалите...
Не се притеснявай, килцата трябва да са ти най-малкия проблем - кога по-бързо, кога не чак толкова всичко си идва на мястото!
Успех, леко бременеене и живо, здраво и хубаво бебче!  Hug

# 12
  • Мнения: 5 362
И аз качих много кг през бременността-30.Но въпреки това се чувствах много добре.След това близо година ги смъквах,а сега дори съм два кг по-малко отколкото когато забременях.
Така че не се притеснявай,карай си леко бременността и се пази да си здрава!Другото се оправя после. Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Качих 34 кг и то без да прекалявам с храната. 17 килограма по-малко се върнах от болницата/аз задържах и много вода/, а от останалите 17 имам да преборвам все още кило-две.
Бременей си спокойно Hug!

# 14
  • Мнения: 6 461
През първата ми бременност хапвах много ,движех се много и качих 30кг..... Mr. Green
През втората бременност хапвах много ,движех се малко и качих 20 кг............ Wink.
Така ,че при всяка бременност е различно...
Лека бременност,хапвай си забавлявай се и се радвай на голямото коремче.... Wink

Общи условия

Активация на акаунт