помощ,косопад!

  • 739
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Здравейте,момичета!
От няколко дена съм полудяла-косми по възглавницата,по замята,по гребена,по бебето,абе,навсякъде  smile3511 Много държа на косата си и я поддържам отлично,обаче такова чудо май не ме беше полазвало до сега  Close!Дали е от сезона,или друго,не знам,ама кажете,моля,какво да правя Praynig Някакъв шампоан,ампула,моля да е нещо цивилизовано и напълно изключващо безумия като лук,чесън и всякакви летливи зеленчуци  Joy!Предварително благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 936
пробвай с ампулите и маслото на Рене Фуртере  Peace в комбинация с шампоана против косопад!
на мен ми помогна...точно 3м. след като родих също много започна да ми пада косата.

# 2
  • Мнения: 442
като ти гледам лентичката - напълно нормално е!
и все пак, една тема по-надолу Мадона е препоръчала шампоан против косопад на phyto.
има и едни словенски продукти за коса по аптеките - капсули и шампоан. фитовал се казва.
между другото, това с чесъна и аз не си го представям как ще стане, и най-вече как мирише. обаче отчаяни хора са го пробвали и май наистина действа

# 3
  • Мнения: 2 039
пробвай с ампулите и маслото на Рене Фуртере  Peace в комбинация с шампоана против косопад!
на мен ми помогна...точно 3м. след като родих също много започна да ми пада косата.
Ками,къде се продават тия чудеса?

# 4
  • Мнения: 442
не съм ками, ама тъй и тъй съм на линия, отговарям:
на рене фуртере продуктите се продават само в аптеките.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 604
Я аз да се похваля, че съм много щастлива - донесоха ми някакви хапчета "PRIORIN" ами какво да ви кажа вече 2 седмици ги пия спря да ми пада косата, спря да се къса, абе стана страхотна. Ще питам мъжа ми колко струва една опаковка и ще пиша пак.

# 6
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Не се шашкай, след два-три месеца най-късно сама ще спре да пада и ще се нормализира всичко. Няма да оплешивееш, спокойно. При мен големият косопад беше към 5тия месец, но за месец и нещо отмина без никакви последици, косата ми пак израстна и се сгъсти, но и на мен ми минаваха какви ли не апокалитчини мисли свързани с косата ми. Мина и замина. Просто имай търпение,  и без излишни лекарства и мазила ще се оправи.

# 7
  • Мнения: 834
Аз от две седмици се мажа само с Тривитаминол и сякаш има ефект, ако искаш пробвай.

# 8
  • Мнения: 1 655
Аз преди 3-4 години съм ползвала този на рене фуртерер и наистина имаше ефект, и на мен към 4ти месец ми започн косопада, но моята коса е мноог дълга, е сега е малкия на почти 8 месеца отрязах я на половина косата и спря да пада от самосебе си!

# 9
  • Мнения: 303
  Hands Clap Браво, най-после да намеря нещо, което е доказано. Косата ми капе страшно много... Имам усещането че скоро ще съм плешива. Надявам се това на Рене Фуртере да се окаже добро.

# 10
  • Мнения: 286
и при мен за съжаление ножицата реши проблема  Cry

# 11
И аз имам този проблем Sad(((  Преди няколко години пак беше така и тогава  пих капсули Фитофанери (има ги по аптеките), тогава бяха по 50 лв и стигаха за 2 месеца. Това наистина е много ефективно, мисля скоро да отделя пари и да си ги купя пак Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 039
Благодаря ви за отговорите,мили момичета   love001!
Ще взема да си купя това Рене Фуртере,че кво ще правим без коса  newsm77  Joy!Колкото до таблетки,ами аз кърмя и не бих рискувала. Поне разбрах,че е от раждането,че да не се шашкам толкоз  Crazy

# 13
Здравей, таблетките за които аз писах - Фитофанери,  са 100 % естествени съставки, не мисля, че биха имали влияние въху кърмата. За твое успокоение винаги може да се посъветваш с лекар.

# 14
  • София
  • Мнения: 35 812
И аз имам този проблем Sad(((  Преди няколко години пак беше така и тогава  пих капсули Фитофанери (има ги по аптеките), тогава бяха по 50 лв и стигаха за 2 месеца. Това наистина е много ефективно, мисля скоро да отделя пари и да си ги купя пак Simple Smile
Сега са  55-56 лв. аз ги пия в момента.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт