Да попитам за изследванията.

  • 558
  • 3
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Алекс онзи ден направи 6 месеца и днес ходихме на консултация/която не се състоя обаче/.Та искам да попитам вие как взехте урина от бебчо???Понеже съм чувала много противоречиви мнения относно колекторите/нали така се казваше Rolling Eyes /,решия да е с бурканче,но нямах представа че и двете с Алекс ще се измъчим така.Два часа съм я дебнала,накрая останах без грам сила,а за капак събрах ,я има 10 мл.Накрая тя се разрева,а и аз не издържах вече.Тоест капака на всичко беше като отидохме измъчени в поликлиниката и лекарката беше излязла до здр.каса.Умрях си от яд.
Кажете вие мнението си за колекторите и бурканчетата.В четвъртък трябва отново да ходя.

# 1
  • Мнения: 684
Незнам как се казва това-може би е колектор,но заЩО НЕ С НЕГО?Аз като беше на 6м.Йоанна така и взех урина-много по лесно е повярваи ми!Само дето този колектор беше с много гадно лепило и после докато го изчистя от нея видях зор но е мн.по удобно.Нали за това са ги направили?Сега ни предстои същото на 1г.и пак ще и взема.

# 2
  • Мнения: 1 581
Аз за пръв път го видях това чудо колекторът (ако е същото) тука, в болницата - много лесно му го сложиха и махнаха - без никакви проблеми. Освен това го чакахме цели 2 часа да се изпишка и с бурканчето нали се сещате  Rolling Eyes
В Бг съм му вземала няколко пъти - единият път не успях да взема навреме, отложих за другия ден, после целите се опикахме и капнаха няколко капки в бурканчето, единият път стана безпроблемно за 5 минути.
Пък и колекторът си е стерилен, няма нужда да го стерилизираш. А какво е противоречивото за колекторите?!

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Цитат на: iv100yanova
Аз за пръв път го видях това чудо колекторът (ако е същото) тука, в болницата - много лесно му го сложиха и махнаха - без никакви проблеми. Освен това го чакахме цели 2 часа да се изпишка и с бурканчето нали се сещате  Rolling Eyes
В Бг съм му вземала няколко пъти - единият път не успях да взема навреме, отложих за другия ден, после целите се опикахме и капнаха няколко капки в бурканчето, единият път стана безпроблемно за 5 минути.
Пък и колекторът си е стерилен, няма нужда да го стерилизираш. А какво е противоречивото за колекторите?!


Ако не се лъжа даже тук във форума бях чела,че някакви бактерии намирали в урината след употребата на колектор.
Позната също каза,че след няколко пъти с колектор-все бактерии,накрая съвсем спонтанно решила да пробва с бурканче и всичко било наред.
Затова и аз се зачудих,и затова и попитах.

Общи условия

Активация на акаунт