Въпрос за антирефлуксното АМ

  • 637
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
От 6-ти месец сме на Аптамил AR, защото връщаме и педито ни го препоръча. Наистина ефект имаше, много съм доволна и до ден днешен пием него всеки ден. Вчера обаче продавачката в бебешкия магазин ме озадачи като ми каза, че не било хубаво да се дава само такова мляко непрестанно  newsm78. Вие какво ще кажете, навредила ли съм на храносмилателната система на бебо? Ако сте чували подобно мнение казвайте, моля ви, че да го спираме  Praynig

# 1
  • Мнения: 1 032
Ами ние до 6 месец плътно бяхме на фризовом по тази причина. На мен педи ми беше казала, че млякото си е напълно пълноценно и не може да навреди на детето по никакъв начин. Аз по принцип на продавачките в магазините много вяра им нямам. Особено след като една ми обясняваше, че от пюре с глутен най- много да ми се обрине детето, нищо друго нямало да му стане. За твое успокоение се консултирай с личната лекарка. Тя със сигурност ще е по- наясно с плюсовете и минусите на вашето АМ.

# 2
  • Мнения: 4 578
недей да слушаш глупости

# 3
  • София
  • Мнения: 5 605
ние ог 2 месец до сега сме на Аптамил АР, педито ни каза да го даваме, докъто повръща. От време на време пробвам с обикновен и ако продължава - връщам АР-а. Наистина мисля, че няма проблем

# 4
  • Мнения: 7 640
недей да слушаш глупости

именно Peace

# 5
  • Мнения: 3 336
 И моята Елена докъм 8-ми месец беше на АР мляко. После опитах с млякото на брат й и видях, че ефекта е един и същ - повръщаше по 1-2 пъти месечно независимо какво мляко пие. Постепенно отмина и това, сега рядко се случва да върне поръчката, последните 2 пъти беше от едно и също нещо - пюре от печени ябълки, бабата на мъжа ми го прави, но е доста едро и тя явно не го дъвче.  Така че другия път ще го мина през пасатора или поне през блендера.

# 6
  • Мнения: 2 849
Продавачката много компетентна била . Thinking
До 7 месец Вики пи само Аптамил АР .От 8  месец започнах Аптамил 2 .

# 7
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Много интересно! Thinking
И ние сме на Апрамил АР, но с него дохранвам.Иначе кърмя.
За мен инф. е полезна....благодаря....

# 8
  • Мнения: 17
и моята беба беше на АР до 6-тия месец и след това минахме на аптамил-2.Педито ми каза че АР мойе да се дава и до годинка,такаче на слушай какво ти говори някаква продавачка,те се правят на голяма компетенция. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт