Дисменорея

  • 19 565
  • 50
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво пиете при менструални болки?
Изпих 2 Но-шпа, но няма ефект. Боли ме всичко от кръста надолу. На работа съм и дори не мога да легна. Помагайте, че не се издържа Sick

# 1
  • Мнения: 595
Аз поне веднъж годишно се превивам и не мога да стана.Вземам АУЛИН на прах-разтворим.
До 20-30мин Всякаква болка(главоболие,зъб)изчезва.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Колко често може да се пие Аулин? Чувала съм, че по едно прахче седмично, но не съм сигурна. А вчера пих за главоболие.

# 3
  • Мнения: 595
Знам че по 1 на ден е желателно.На мен не ми се е случвало са вземам повече от 2 поредни дни в месец newsm78.
 Виж тук една листовка:  http://www.csc-bg.com/aulin.php

# 4
  • Мнения: 583
рени, аз когато съм с много силни болки нищо освен течен аналгин не ми действа. Peace

# 5
  • Мнения: 80
По повод болките, наблюденията ми са, че на всеки различно хапче действа. НоШпа за мен е като бонбон.Simple Smile
Преди продаваха Бусколизин композитум, обаче от години го няма по аптеките- не се произвежда. Затова взимам 2 бусколизина + 1 аналгин и тостава като композитум ( до колкото знам, май това съдържа). Действа ми идеално.  Спазмалгон също ми помага, но по-бавно и не винаги.

# 6
  • Мнения: 1 181
аз пия Спазмалгон и ми помага. За Аулина знам, че може да се пие през 12 часа.

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Благодаря за съветите. Колежката ми предложи аналгин и глътнах един.
Спазмалгона не е ли със същото действие като аналгин?
Листовката на Аулин не бях я чела. Мерси  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 428
И аз бях с такива адски болки всеки месец преди да родя.Сега дори не усещам,че ми е дошла лелката.Най-добре е според мен да пиеш един аолин ,който няма начин да не подейства.Бягай до аптеката и не се мъчи .

# 9
  • София
  • Мнения: 3 880
аулин Peace
няма страшноо, аз съм пила в продължение на близо 20 дни всеки ден по 2, пък нищо не се случи.

# 10
  • Мнения: 1 455
От лекар знам, че Аулинът е доста вреден, особено за лигавицата на стомаха.
Преди време и аз бях със силни болки и взимах по 2 Но-шпа и се оправях. Аналгинът на мен не ми действаше.

# 11
  • Мнения: 46 492
"Ибупром"!
Поне при мен Аулина имаше по-слабо действие от Ибупрома.

# 12
  • Мнения: 5 183
Спазмалгон. Това 4удо Аулин не съм го и 4увала  newsm78

# 13
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Нурофен или Ибупром Peace

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
2-3 часа след приема на Но-шпа още се превивах, но след аналгина ми мина веднага... Явно на всеки му действа различно.
Аз пък не съм чувала Ибупром.
И аз се надявах, че като родя ще ми намалеят болките, ама на!
Аулин съм пила само за главоболие, но ще опитам и за тия болки. То и аналгина е много вреден (за бъбреците ако не се лъжа), ама друго като не помага...

Общи условия

Активация на акаунт