Крепежен елемент

  • 2 440
  • 45
  •   1
Отговори

Анкета

Кой според вас е основния крепежен елемент за една връзка/брак

Опции:

  • Мнения: 620
Кое е най-важното условие според вас за да може една връзка/брак да просъществуват максимално дълго и да се радват на хармония и
безпроблемност newsm78 Thinking

# 1
Е как кой?
То е ясно - пирона, или някои го наричат болт, винт, стига да не е нит, щото тогава  Embarassed

# 2
  • Мнения: 990
Според мен формулата за успешен брак/връзка е съпкупност от всички неща ,които си изброила в анкетата.

# 3
  • Мнения: 929
Според мен формулата за успешен брак/връзка е съпкупност от всички неща ,които си изброила в анкетата.
изпревари ме и аз туй щях да пиша

# 4
  • Мнения: 620
Вярно е,че ако може всичко да е съвкупно ще е най-добре....само,че реално не е така SunglassesВинаги има един от изброените елементи,който доминира-особено при връзки/бракове с продължителност над  5 години Sunglasses

Идеалната формула,която споменавате е само в приказките Wink Laughing

# 5
  • Мнения: 10 758
За мен секса е най-важен.Ако там не си паснем, значи нищо не става.След това идва любовта, доверието, уважението и отношението.

# 6
  • Мнения: 8 505
Няма един.Няколко са.И не става въпрос за идеална формула,а за различни ситуации.

# 7
За мен секса е най-важен.Ако там не си паснем, значи нищо не става.След това идва любовта, доверието, уважението и отношението.
И аз съм на това мнение.. ако няма секс май всичко ще рухне Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 15
@Цомба Гърдева (името ти е супер!):
Изобщо не е  така... любовта и сексът са до време... след това остават уважението и зачитането на другия.

В тоя смисъл напълно подкрепям мега-мама:


Според мен формулата за успешен брак/връзка е съпкупност от всички неща ,които си изброила в анкетата.

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 14:44 от canoppus

# 9
  • Мнения: 5 393
Всичко което си изброила е важно за един брак/връзка.Просто в зависимост от периода доминира едното или другото или третото и т.н като по-важно.

# 10
  • Мнения: 10 758
@Цомба Гърдева (името ти е супер!):
Изобщо не е  така... любовта и сексът са до време... след това остават уважението и зачитането на другия.


Благодаря, и мен ме кефи Mr. Green

Всичко което си изброила е важно за един брак/връзка.Просто в зависимост от периода доминира едното или другото или третото и т.н като по-важно.
Ето това искам да кажа.
Затова и написах, че след секса идва любовта и т.н.Надявам се да си ме разбрал  bouquet

# 11
  • Мнения: 155
Всички неща накуп, като в различните периоди доминира едното или другото. И ако всичко започва като физическо опознаване и страхотен секс  Peace , минава през изграждане на доверие и специално отношение към партньора и стига в крайна сметка до истинска любов и уважение /нищо, че в тази фаза вече май никой няма да мисли за секс поради старческа немощ Mr. Green Mr. Green Mr. Green/

# 12
  • Мнения: 4 473
Вярно е,че ако може всичко да е съвкупно ще е най-добре....само,че реално не е така SunglassesВинаги има един от изброените елементи,който доминира-особено при връзки/бракове с продължителност над  5 години Sunglasses

Трудно ми е да го призная, но отговорът ми е секса. Не върви ли - считай, че връзката/брака е въпрос на време да приключи. И това точно, защото е вярно, че ако може всичко комплексно ще е най-добре, а реалността е друга.

# 13
  • Мнения: 87
...уффф, а като се замисля , че щях да ти предлагам брак...!Ми не си права ма лейди...
и тез дето пишат , че съвкупността от всичко била формулата за успешен брак и те да го дуфат!
Единствено уважението е ключа!
Слушайте бат си.., че и достатъчно стаж имам веке!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 098
Секс,уважение, доверие,отношения... важни са и нито едно не е за пренебрегване.
Сами знаем в какъв ад може да се превърне една връзка,ако няма доверие в нея,следват
едни непрекъснати скандали.Ако секса с човека с който си куца...,как бихме си представили
връзката за напред...,не би издържала в никакъв случай.И без уважението за къде сме,
няма нужда да се тъпчем и пренебрегваме като можем да се обичаме и да живеем в хармония,
ако ги има повечето предпоставки.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт