Помощ: пигментни петна по лицето

  • 1 483
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте момичета.
Имам следния проблем : След двете ми бременности ми останаха тямни петна по лицето и въпреки , че през втората ми бременност съм се мазала нон стоп с крем с 60 фактор не успях да се предпазя.
Много ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет , как да се справя с този проблем. Споделете  какви кремове и процедури сте ползвали, цената няма значение. А забравих да спомена, че петната са ми над горната устна и под очите
Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 220
здравей jesi Знаеш ли и аз имах същия проблем като теб но успях да се пребиря с помощта на.... познай какво-морков Рендосваш го и го изтискваш през някаква марля и със сока се мажеш там където трябва а най добре по цялото лице Пробвала съм и скремове но не бях доволна Надявам се морковчето да помогне и на теб УСПЕХ newsm10

# 2
  • Мнения: 6 617
и аз ще пробвам с морковче Grinning

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А колко често се ползва моркова? И след колко време има някакъв ефект

# 4
  • Мнения: 4 076
петната са ми над горната устна и под очите
Както и при мен.Хем беше преди много години.Не вярвам,че ще се махнат.Съветвам те да не си даваш парите за кремове,при мене те не помогнаха,а и активните им съставки могат да ти докарат някоя беля.Мажа с лимон всеки ден,правя маски с кисело мляко,сега ще пробвам и с моркова и при слънчево време излизам с фактор 100.Има периоди,в които стават по-малко видими,други-в които стоят като намазани със сажди,но като цяло не изчезват.Не възнамерявам засега да се подлагам на микродермабразио или химически пилинг(има доста по темата,пусни търсачката,ако се интересуваш),защото моето мнение е,че са силно травмиращи процедури с ефект 1 год.Преди  петната много ме депресираха,сега вече не.При повод ги намазвам със стик Голдън роуз и стават невидими,а иначе си ходя с тях и хич не се притеснявам.Никой не е идеален Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 35 919
здравей jesi Знаеш ли и аз имах същия проблем като теб но успях да се пребиря с помощта на.... познай какво-морков Рендосваш го и го изтискваш през някаква марля и със сока се мажеш там където трябва а най добре по цялото лице Пробвала съм и скремове но не бях доволна Надявам се морковчето да помогне и на теб УСПЕХ newsm10
А тена не тава ли с оранжев оттенък, защото съм пробвала с домат и ставам леко оранжева/ е, може да е индивидуално/.
Правих го с цел  изравняване на тена.

# 6
  • Мнения: 220
Не никакъв отенък не се  получава а резултата е забележим-поне при мен беше след около 10 дена

# 7
  • Мнения: 33
Момичета много ви благодаря за съветите  bouquet
За сега, ще пробвам с морковче и ще докладвам има ли ефект...
Приятен ден на всички

# 8
  • Мнения: 91
Ще се повторя,сигурно,но у нас вече има специалисти по медицинска козметика,дипломирали навън и аз сам много доволна ,заради бели петна по кожата.Премахна ми ги за 1 ходене при нея.Консултирай се с нея,ако не помогне морков. С предварително записване става .тел. й е 0886 91 65 17 Разбирам колко ти е гадно ,че и аз преживях подобна гадост.Искам да ти помогна да получиш читаво мнение и лечение.

# 9
  • Мнения: 1 104
Една приятелка оправи подобни петна с крем, който съдържа АНА киселини.

# 10
  • Мнения: 324
Аз също имам такъв проблем с едно единствено, ама супер дразнещо петно на челото, между веждите. Купих си специално кремче на Dr.Arnaud, ефектът беше нулев  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 11
  • Мнения: 1 058
И аз имам същия проблем. Мазах се с един крем не му помня името, но когато го спрях те отново се появиха.

Общи условия

Активация на акаунт