Отговори
  • Мнения: 137
Мили момичета,

За съжаление, снаха ми вчера е разбралана феталната морфология, че бебчето вече от 2 седмици няма сърдечна дейност Cry Сега трябва възможно най-бързо да се махне. Имаме добър доктор в Шейново, който ще се заеме, но не знаем какви парички да му платим. Моля ви, дайте съвет, ако имате представа. Ще съм ви много благодарна.

# 1
  • Мнения: 130
Много съжалявам за случилото се
Това се води  един вид  аборт, а той струва 150-200лв
И ВСЕ ПАК ТРЯБВА ЛИ ДА ПЛАЩАШ

# 2
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
аз нещо не мога да схвана - защо и какво ще давате на лекаря  #Crazy... това е спешна манипулация, коят не търпи отлагане и безплатна по пътеката Майчино здравеопазване ...

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
по принцип разбирам защо искаш да платиш
зависи колко можете
не вярвам в това положение д-ра да иска много
пък и има още нещо - зависи в коя седмица е сестра ти - ако е голям месец - това си е цяло раждане...
но какато и да е - не мисля, че бих дала повече от 150-200лв
в Шейново тарифите са от 500лв за добър д-р нагоре
но пак си е до договорка

съжалявам за случилото се
добър вариант е ако ще си бъде като раждане да се плати за вип зала бащата да е там - минава се с по-малко пари а бащата следи как персонала се държи с майката и те се държат добре
но пък самата процедура ще е много мъчителна и за двамата
не мога да дам съвет освен това да се говори лично с д-ра и да видите колко ще поиска

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
 И аз не вярвам да поискат  пари,за състоянието,в  което е жената.Все пак са лекари.

# 5
  • Мнения: 4 324
Съжалявам Sad

Аз също мисля така.

аз нещо не мога да схвана - защо и какво ще давате на лекаря  #Crazy... това е спешна манипулация, коят не търпи отлагане и безплатна по пътеката Майчино здравеопазване ...

# 6
  • Мнения: 7 640
как се разбра, че от 2 седмици няма сърдечна дейност- тогава е забелязано за първи път или отговаря на такъв срок?
В коя седмица е жената?

Общи условия

Активация на акаунт