Възглавници в детската градина

  • 819
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
Мили мами,питането ми е свързано с въпрос,който ми зададе моя приятелка,чието дете е на детска градина.Та тя ме пита защо в градината учели децата да спят без възглавници и дали това не им вреди.Аз от разговор с детски ортопед знам,че е задължително ползването на възглавница,но искам да споделите как стоят нещата при Вашите деца в градината,за да и разкажа и тя да си прави заключения.
Благодаря Ви предварително и от нейно име!!!!

# 1
  • Мнения: 7 378
Аз от разговор с детски ортопед знам,че е задължително ползването на възглавница,
   Ти може и да знаеш от ортопед,но попитай ХЕИ.Възглавници в ДГ няма по нареждане и предписание на ХЕИ.Това са единствените съображения да няма възглавници.Според тях е полезно да се спи без възглавници. Mr. Green

# 2
  • на Север
  • Мнения: 503
питах дъщеря ми, каза че нямали възглавници, но имало деца които си носели от вкъщи

# 3
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
И двете ми деца, от раждането им до днес, не спят на възглавница.Толкоз са  свикнали, че дори и сега не ги искат.Мен лично ме устройва да няма възгл.в яслите и градините., защото май наистина ХЕИ имат някои забрани за такива.

# 4
  • Мнения: 7 723
Когато голямата ми дъщеря тръгна на градина, разбрах, че задължително децата там спат без възглавници. Моят проблем стана много голям тогава, защото освен, че не искаше да спи в градината отначало, а сега и ново двеста- да спи без възглавницата, без която неможе Shocked
След хилядите ми молби , които отправях към госпожите да донеса възглавница поне в началото- докато свикне, те се съгласиха да направят компромис .
Страхът от риска, който поемат беше много голям, защото от ХЕИ често минават на проверка и налагат глоби #Crazy #Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 771
В градината на моето дете има възглавници.

А по какви съображения са забранени от ХЕИ?

# 6
  • Мнения: 984
и при нас няма възглавници и сърцето ми се свива, като ми каже че  с ръчичките си прави възглавничка

# 7
  • Мнения: 358
Моят син си занесе - в Ябълкова в Люлин  Peace

# 8
  • Мнения: 5 500
В нашата също са без възглавници, но на Цецо май изобщо не му прави впечатление, той може и със и без.
Но, кажете моля ви, какви бяха мотивите на детския ортопед за възглавницата?

Общи условия

Активация на акаунт