Гледате ли Baby Einstain?

  • 948
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
Ако има родители които ги пускат на бебетата си,нека да споделят каква е реакцията на малчовците?Смятате ли ,че има или ще има ефект върху развитието на детето?Моят е на 10м, гледаме ги от 5-6м,в началото викаше и крещеше,а  сега се концентрира много повече,издържа без да вика почти до половината,а след това започва да ги сочи и да казва -а,ааааа...... Laughing.А като има нещо по-шумно се залепва за мен и не мърда,много е смешен. Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 220
Това филме е на Дисни , нали?! Ние гледаме "Disneys kleine Einsteins", на дъщеря ми (2г 6м) и харесва, не че разбира много какво обясняват, но музиката я омагьосва!

# 2
  • Мнения: 476
Моят син ги гледа откакто стана на около годинка. Като хипнотизиран е. Пускам му филмчета всеки ден и не му омръзват. Напоследък ме кара да сядам до него, а той сочи телевизора и вика "Ъ - Ъ" и иска да му обяснявам кое какво е - звезда, слънце, топка и т.н. Намирам ги за интересни, образователни и много полезни.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 412
Дъщеря ми ги гледа от 10 месечна и много ги харесва. Често ги мислехме, че са ни като бавачка. Обаче не знам дали не и пострада общуването newsm78 Напоследък забелязвам, че ги знае наизуст - на определени места се крие под масата и се ориентира по музиката кога да излезе, друг път идва и ме дърпа да видя нещо. Гледам да й ги пускам по 30 мин. сутрин и след обяд, и то когато нямам избор да свърша нещо.

# 4
  • Мнения: 1 640
Това филме е на Дисни , нали?! Ние гледаме "Disneys kleine Einsteins", на дъщеря ми (2г 6м) и харесва, не че разбира много какво обясняват, но музиката я омагьосва!

Откъде записахте/теглихте/ или взехте тези филмчета?Заинтригувахте ме-моля,дайте инфо!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
Гледаме ги всеки ден до откат  ooooh!
Изтеглих ги оттук:
http://free.centrum-group.com/search.php?filename=Baby+Einstein& … &orderby=size

# 6
  • Мнения: 3 089
имаме около 10-тина. кефи се единствено /за сега/ на бейби нептун. не го пускам безразборно и по цял ден. ако детето изтрещи, обаче, това е сигурно средство за укротяване.

# 7
  • Мнения: 154
Става въпрос за това   http://www.babyeinstein.com/
Моя много обича mc donald-the farm, с тия животинки направо полудява Crazy
Сбъркала съм спелинга снощи- Baby Einstein  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 104
И аз съм си ги свалила и ще си ги пускам на бебето, като се роди и поотрасне малко. Дадох дискове и на една приятелка и казва, че малката и дъщеря не отлепя поглед от телевизора, докато върви филмчето.

# 9
  • София
  • Мнения: 700
Навих се и аз да пробвам дали ще ги хареса малчо. Довечера ще ги дръпна Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 888
Аз ги пускам всеки ден.Малката ги харесва всичките. И сама иска да й ги пускам. Първо стои като хипнотизирана на фотьойла, после почва да имитира куклите:)Много е сладка Laughing

# 11
  • Мнения: 6 164
Ние имаме някакъв канал Baby TV  / с цифрова ТВ сме/ .. Нещо общо? newsm78

# 12
  • Мнения: 3 089
нееее, различни са.
'актьори' на филмчетата са деца и мъпети, а общите кадри са образователни - истински животни или числа, или частите на тялото (уши, пръсти, уста, очи...) в зависимост от тематиката на филмчето. хем е за деца, хем не е анимация, хем е бразователно. серийките са по 20-30 мин, точно колкото може да си задържи вниманието малкото човече. пише, че са за деца до 3 години (май) абе готини са.
обикновено петра гледа, а аз (или баща й) седим до нея на пода и й казваме "това е око", "ето го кучето", "това е дъжд", "ето го патето". така свикна като я питам 'къде е патето' и да го показва не само на екрана, но и в коша с играчки. освен това се научи кое е ухото й и кое е око Simple Smile
но е вярно, че децата се хипнотизират сякаш. не мисля, че е добре да се пуска повече от 1 филмче на ден, например. иначе можеш да прекрачиш границата в търсене на собственото си спокойствие.

# 13
  • Мнения: 154
нееее, различни са.
'актьори' на филмчетата са деца и мъпети, а общите кадри са образователни - истински животни или числа, или частите на тялото (уши, пръсти, уста, очи...) в зависимост от тематиката на филмчето. хем е за деца, хем не е анимация, хем е бразователно. серийките са по 20-30 мин, точно колкото може да си задържи вниманието малкото човече. пише, че са за деца до 3 години (май) абе готини са.
обикновено петра гледа, а аз (или баща й) седим до нея на пода и й казваме "това е око", "ето го кучето", "това е дъжд", "ето го патето". така свикна като я питам 'къде е патето' и да го показва не само на екрана, но и в коша с играчки. освен това се научи кое е ухото й и кое е око Simple Smile
но е вярно, че децата се хипнотизират сякаш. не мисля, че е добре да се пуска повече от 1 филмче на ден, например. иначе можеш да прекрачиш границата в търсене на собственото си спокойствие.
Така правим и ние.Като му превеждам на български.Никога не му пускам преди лягане , превъзбужда се и не може да заспи.

# 14
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Свалихме цялата колекция, но на момченце не му е интересно въобще, за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт