Хроничен ларингит - какъв инхалатор мами!!!!!

  • 6 019
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Мами вчера ни изписаха от болницата с тази диагноза и с препоръката на всяка цена да си вземем инхалатор, е да направихме го с такъв от ТСМ - пълен боклук с никакъв ефект..........и го върнахме!!! Моля мами, помогнете ми със съвет какъв и от къде защото малката стои без инхалации а е необходимо през 6часа всеки ден........благодаря Ви и моля за извинение ако не съм спазила реда или не съм уцелила темата. Ще се радвам да пишат и мами със сходни проблеми.

# 1
  • Мнения: 2 232
Ние купихме инхалатор от санитарната аптека на Попа(не видях от София ли си...).Марката е Microlife -доволни сме засега, беше около стотина лева обаче....

# 2
  • Мнения: 1 434
Здравейте  от  3.5 год    сме   с   Pary boy    ако имате   възможност    си  вземете такъв   най доброто на пазара Peace  bouquet

# 3
  • Мнения: 145
Благодаря мами, но бих искала да попитам каква е цената на Пари бой и от къде да го взема......някакъв сайт?

# 4
  • Мнения: 1 434
Инхалатора струва 350 лв   парите си заслужават много  сме доволни...Фирмата  вносител е   Ел пак   мога да ти  дам адреса   в  бургас  но  в  всеки град имат офис.. ако   те интересува нещо повече  пиши  на лични

# 5
  • Мнения: 367
Кажете мами, когато правите инхалации при тази диагноза с какво лекарство ги правите?

# 6
  • Мнения: 1 434
При пристъп правя инхалации с вентолин и  физиологичен разтвор ..ако  е по леко само с физ  р-р  (кислород)А преди  това  давахме и    кортикостероид избира се вече от лекуващия лекар-бекотид флексотид ит н.

Общи условия

Активация на акаунт