ВЕЧЕ НЕ МОГА.....................

  • 1 309
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Сигурно всяка от вас е имала своите тежки моменти .....но дойде и моя ....Трудно е да се бориш с всичко едновременно!Вече ще изкрейзя, ходя при 3-рима различни доктора и нищо............
Всеки с различна диагноза .... Един вика нищо няма споко!!!!!!!!!! Другия тръбите ... Следващия хормоните , вече не мога .............
Бебе в крайна сметка няма ......... фуликули малки -ама не може стимулация ,защото трябват истински изследвания ...абе какви са тея истински изследвания......................това от 1,5 г насам какво е.......Станах като бабите ,по 1-на торба изследвания и всеки път с надежди , и накрая нищо ..... Вече незнам ,ще си разваля семейството .............Не искам помощ, просто ........... Много е тежко!!!!!!!! Успех на всички и дано не се докарвате до моето положение.....

# 1
  • Мнения: 4 302
pisanka_01,  разбирам чувствата ти, но не разбирам някои други неща. Защо ходиш при трима лекари? След година и половина опити е вече време да се обърнете към център по стерилитет. Задавай въпроси, какво според лекаря значи "истински изследвания" /и мен ме озадачава не по-малко от теб този израз/.
Успокой се колкото и да ти е трудно. Така по-лесно ще вървите напред. Пази нервите си за детенцето, с което дай Боже скоро имате! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 35 918
Съжалявам, за това което преживяваш.....
Защо не посетиш клиника по репродуктивна медицина.
Колкото до истинските изследвания - има пакет от изследвания, които е желателно да се направят - всяка клиника ги изисква.
Успех в борбата  Wink

# 3
  • Мнения: 130
Хей  я по спокойно  Hug
Успокой се малко, колкото  и трудно да ти се вижда.
Отиди в клиниката на щерев, там не казвай нищо  освен, че  от година  и половина  опитвате  и попитай какво ще те посъветват.
Ще ти  назначат пакет  изследвания и колкото и досадно да  е  ги започни търпеливо  и  да  видиш ,  че всичко ще  е наред.
УСПЕХ,  ТЪРПЕНИЕ  И  МНОГО СПОКОЙСТВИЕ  И ДА ВИДИШ, ЧЕ СКОРО ЩЕ  ПИШЕШ В ДРУГАТА  ЖЕЛАНАТА ТЕМА   Hug

# 4
  • Мнения: 471
pisanka, успокой се, прогони лошите мисли от главата си, избери си център по стерилитет, направете план за действие и скоро бебето ще дойде.  Hug
Казваш, че ти ходиш при трима лекари, а мъжа ти? Има ли направена спермограма, всичко наред ли е при него? Дори и да има, то предполагам тя не е направена в център по стерилитет, т.е. не може напълно да й се вярва. А това е първото изследване, от което се почва. Проблем с тръбите не може да се докаже само с ехографски преглед, трябва цветна снимка да кажем. И е хубаво, че не си почнала стимулация преди да ти направят такова изследване. Защото ако тръбите са непроходими - няма смисъл от такава стимулация.
Хайде, горе главата  Hug

# 5
  • Мнения: 108
Абе яяяя стига глупости! То семейство така се разваляло. Ами я попрочети малко какво са писали хората има семейства с по 10 и повече години ходене по мъките и се подкрепят и не се отчайват. Я горе главата, пиши от къде си, кои са тия доктори, при които си ходила. Виж повечето момичета къде ходят, избери си клиника по СТЕРИЛИТЕТ, отиди там и прави каквото трябва, а пък резултата ще дойде кгато му е времето!

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ето какво е писало момичето
1. Аз на 28,той 29
2. Опитваме от около 2 години
3. Диагноза ПКЯ/ в момента няма кисти/
4. В момента доктор Генов
5. Изследвания - тръби ,хормони спермограма ,антибиограма ,хламидии ,клопоскопия, УЗИ всеки месец,микробиология и май имаше още нещо...
6. Аз пих   Дияне -3 м. ,след това клостилбеит 1 път по схема ;в момента не пия лекарства
7. Нямам бременности

Съжалявам аз не мога да дам съвет, но на твое място не бих се отказвала. Явно и стреса си казва думата, а за да ходиш на 3-ма докита явно им нямаш доверие - намери своя доктор и тогава ще имаш повече успех.
Не виждам причина да си разваляш семейството - ясно е че мъжа ти не е виновен, а от това че ще останеш сама нито бебе ще имаш, нито подкрепа.
Не се отчмайвай а просто потърси добър доктор по стерилитет.

# 7
  • Мнения: 110
bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Това е за всички Вас ,които ме накарахте да повярвам ,че има УТРЕ, и това "утре ", ще е най-вероятно по-добро от вчера! БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 8
  • Мнения: 1 419
4. В момента доктор Генов
Това ако е същия Геонов, за който се сещам... тури му пепел  Crazy
Горе главата, намери си свестен лекар и ходи при него  - ако си само с ПКЯ, изхода не е далече  Peace

# 9
  • Мнения: 110
Aya, това е същият доктор най- вероятно, това ме накара до потърся друг и т.н.Ясно е за какво става въпрос ! Няма нужда от коментар.... #2gunfire

# 10
  • Мнения: 903
pisanka_01 недей да се отчайваш. Аз бях в същото положение - ПКЯ, висок пролактин и тестостерон и никаква овулация. Смених няколко лекаря, защото имах чувството, че нищо не правят за мен, никакви изследвания и само ме тъпчеха с хормони /клостилбегит/. След 5 поредни месеца на клостилбегит, смених и поредния доктор и новия ми каза ,че прекалено дълго съм го пила и трябва 3м. почивка и че няма да стане през този период, да се успокоя и да си почина.
Аз го послушах и се опитах да не мисля затова ,защото вече бях стигнала до лудост. Излизах повече и се забавлявах с приятели. Търсех си всякакви развлечения, за да преживея по лесно периода на чакането. Е, още първия месец забременях. Затова правилно са те посъветвали да смениш лекаря и да се успокоиш. Психическия фактор е много важен.
Желая ти успех и ще се моля скоро да ни зарадваш с хубава новина Praynig

# 11
Здравей, мила! Съчувствам ти напълно, и аз съм отчаяна, макар че опитвам от сравнително скоро (шест месеца), но не трябва да сме така! Бих те посъветвала да си избереш само един лекар от тези тримата, за които пишеш, че си посещавала. Не е важно колко лекаря те лекуват, достатъчно е да е само един, но да му имаш нужното доверие (защото все пак това е нещо много деликатно, а лекарствата, които обикновено се изписват, съвсем не са безобидни), от една страна, и той наистина да е специалист и да възприеме сериозно проблема ти, от друга. След като от една година и половина се лекуваш би трябвало вече да има някаква яснота относно причината за невъзможността да се забременее. Бих те посъветвала докато не се установи причината да спреш да пиеш тези лекарства. В крайна сметка, по - добре да се изчака един  - два месеца или там колкото време е нужно, за да се установи какъв е проблема и да се започне провеждане на правилно лечение. Както и другите момичета са ти написали - психическото състояние също е много важен фактор, важно е да си спокойна и да се чувстваш обичана и ще видиш, че нещата ще се оправят. Успех и не се предавай!

# 12
  • Мнения: 2 120
Според мен трябва да се ориентираш само към един специалист, другото те обърква, пък и много и все различни мнения си чула до този момент. Потърси добър специалист и преди всичко важна е  твоята психика и настройка. От тук нататък все успех ти пожелавам.

Общи условия

Активация на акаунт