Каква сгъваема кошара за спане?

  • 2 184
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 313
Моля, споделете какви ползвате и доволни ли сте. Чух, че на Бертони се чупи бързо механизма за сгъване, а се бях насочила към тях.

# 1
  • Мнения: 46 438
Нашата е Чиполино, ползваме я повече от 2 години и не е мръднала  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
И нашата е Чиполино и съм много доволна. На ТСМ също са им хубави сгъваемите кошарки.
Имай впредвид, че аз не съм взимала нормална кошара, а си ползваме само сгъваемата - и вкъщи и на път, така че е здрава  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 829
Ние сме също с Чиполино и съм много доволна! Има си всякакви екстри - плот за повиване, поставка за шишета и козметика, играчки, мрежа против комари и се пренася лесно!

# 4
  • Мнения: 313
Благодаря за отговорите! Ще потърся Чиполино в такъв случай. Целувки

# 5
  • Мнения: 795
Нашата е HAUCK, избрах я заради цветовете - розово и бордо, засега е добра, дано да изкара дълго Party!

# 6
  • Мнения: 2 309
Имаме на Чико и съм доволна,бетон е !!!
Да ти кажа,ползвах друга за няколко дни на една приятелка,докато изпера моята.Беше или на Бертони или Чиполино - не ми хареса,понеже трудно се сгъваше и беше доста по-плитка и тясна.

# 7
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Нашата е Бертони http:// . Купихме я когато Иван беше на месец, следователно ползваме я вече година. Доста сгъване и разгъване е видяла, защото я влачим с нас при всяко пътуване, а и вкъщи я ползваме вече като основно креватче. До момента няма нищо счупено или заяждащо. Мисля, че си оправда 125лв., които похарчихме за нея.

# 8
  • Мнения: 313
А за кошарките на Cangaroo нещо чували ли сте?

# 9
  • Мнения: 1 186
Ето,такава е нашата кошара
http://www.pakostnik.com/pics/2745001945.jpg
 Само че ние я ползваме само за игра и временно укротяване Laughing...за спане си имаме друга  Peace
http://www.pakostnik.com/pics/0227057483.jpg

И от двете съм много доволна  newsm10

# 10
  • Мнения: 8 917
Нашата е Чиполино - близо година я ползвахме активно, след това - почти всеки месец като пътуваме - доволна съм Peace

# 11
  • Мнения: 2 197
А за кошарките на Cangaroo нещо чували ли сте?
Cangaroo  са същите като Чиполино, само цветовете са други. Малко по-трудно се сгъват и разгъват, но иначе нямат никакъв проблем. И са с много по-хубави цветове, поне не са тъмно сини. Нашата е Чиполино Сафари, жълта, с всички екстри и в момента е при майка ми, т.е. ползва се почти постоянно. Помагахме при разпъването на една кошара Cangaroo  Baby Time и установихме, че няма особена разлика като се изключи, че нашето Чиполино по принцип е по-широко (около 70 см)

# 12
  • Мнения: 2 498
Ето я нашата-ползва ме я само когато сме на почивка някъде...много съм доволна

# 13
  • Мнения: 313
Благодаря, че се отзовахте на въпроса ми! Решихме да вземем Cangaroo. Прилична цена и няма отрицателни мнения хи хиих

# 14
  • Мнения: 3 457
na6ata e 4ipolino,no plota za powiwane mi se skysa-to i bebeto ne e leko de Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт