Нови придобивки- зима 2006/2007

  • 41 069
  • 514
  •   1
Отговори
# 1
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Бубе, още не си показала новите ботушки, чакаме!

# 2
  • Мнения: 217
Ботушки на Bata  Twisted Evil
Сега обаче ми предстои важна задача (покупка).  Mr. Green
Черна рокля. Семпла, с дълъг или 3/4 ръкав. Подходяща не само за коледни партита, но и за нормална вечеря в приличен ресторант. Без пухове, тюлове, нищо да не дрънчи, бляска и пр. модни хрумки.
Да имате идея къде мога да намеря такова нещо в Сф? Обиколих и двата МОЛ-а, но нещо като нищо си харесах  Close

# 3
  • Мнения: 5 622
Бубе, още не си показала новите ботушки, чакаме!

Да, то май това ми е само новата придобивка Thinking

За да не ги снимам само тях, изрових две снимки, на които се виждат и ще ги пусна  Peace

ботуши 1

ботуши 2

Ботушите са на някаква българска фирма, но са много хубави, добре изработени и много удобни и здрави  Wink

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 13:34 от БУБА

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Опитвам се да придобия едно кожухче от еко кожа, ама не мога да си харесам
аз пък тези дни си харесах късичко леопардово кожухче /естествена кожа/ и се чудя дали да си купя такова, дали няма да изглеждам твърде "евтина" с него   Blush /всъщност нито съм го мерила нито съм видяла цената, която няма да е съвсем незначителна и може пък да не ме устройва, но пък нещо се размечтах за коледен подарък hahaha/

какво ще ме посъветвате?
ходих да видя кожухчето, не го мерих, то аз направо изпитах страхопочитание към него като му чух цената. Очакванията ми бяха за цена около 350лв. Това струва 1065лв, не искам да изглеждам евтина на тази цена Sad

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Бубе, от ботушите не добих никаква представа освен, че са кафеви, но пък видях че си била в Бургас инкогнито Mr. Green

# 6
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Хубави са ботушките! Я кажи ти кога си била в нашия град и не си се обадила?

# 7
  • Мнения: 5 622
Бяхме там точно преди да се подстрижа, значи преди около 10тина дена  newsm78

Ако имате желание, скоро пак може да дойдем и да се видим на кафе  Wink


Бубе, от ботушите не добих никаква представа освен, че са кафеви....
Е, как бе  Thinking Изнамерих снимка, дето се виждат и в профил и отпред  Rolling Eyes Поне горе долу не се ли вижда  ooooh!

Абе хубави са. Аз си ги харесвам  Mr. Green

# 8
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Да се обадиш като дойде пак. Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 4 202


Аааа без снимка не се признава  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 1 679
още ли не сте разбрали - новичко кожухче

# 12
  • Мнения: 619
Ботушки на Bata  Twisted Evil
Сега обаче ми предстои важна задача (покупка).  Mr. Green
Черна рокля. Семпла, с дълъг или 3/4 ръкав. Подходяща не само за коледни партита, но и за нормална вечеря в приличен ресторант. Без пухове, тюлове, нищо да не дрънчи, бляска и пр. модни хрумки.
Да имате идея къде мога да намеря такова нещо в Сф? Обиколих и двата МОЛ-а, но нещо като нищо си харесах  Close
ОО и аз искам такава рокля... само че се чудя за нещо леопардово
пък може и черна в Вн ги има много само,че ме притеснява това че са много ама много тънки и схте ми умре ..д.. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 371
още ли не сте разбрали - новичко кожухче
А снимка?

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893

Допадна ми, много.
Със здраве да си я носиш. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт