Заместител на кърпички за цветно пране ГРЕЙ.

  • 1 874
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 971
Здравейте, майчета, използвам тези кърпички за цветно пране от 2-3 години и до сега не съм имала проблем като пускам в пералнята различни цветове дрехи. Фирмата, която внася тези кърпички е фалирала. Някой може ли да ми предложи алтернативен вариант на тези кърпички.

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ще следя темата, аз също се чудя с какво да ги заменя.

  Не знам дали са фалирали, но преди няколко месеца се отказах от тази марка кърпички. Както вече писах в друга тема, няколко пъти прането ми се оцвети, въпреки че използвах от цветоулавящите кърпички.

# 2
# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Ето това купувам аз:



Малко са скъпички обаче, спрямо Грей. 1 кърпичка - 0,92 ст.

Tо други не съм и намирала при нас. Питах за Грей, казаха ми че завода не работи.
Сега се сещам, че ми казаха да питам в края на месеца в един магазин за препарати - щели да внасят някакви други.

# 4
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Заместител не мога да предложа, но мога да кажа от къде си ги купих днес.
И аз доста дълго ги търсих тези кърпички. Днес успях да ги намеря. Инфото, естествено важи само за Пловдив.   Flushed Та на бившата улица "Ген. Заимов", сега "Хр. Г. Данов", на десния тротоар в посока към Енергото има едно магазинче за перилни и почистващи препарати, омекотители и от сорта химия. Та от там - 3.50 лв. кутийката, 0.40 лв. - едната бройка.
Дано съм била полезна.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 380
 препарат на Амвей, гелзим се нарича

# 6
  • Мнения: 1 190
Ето това купувам аз:



Малко са скъпички обаче, спрямо Грей. 1 кърпичка - 0,92 ст.

...

И аз ползвам тези - доволна съм  Peace, купувам 1 кърпичка за 88ст. /1 кърпичка я ползвам за две пранета, като я разрязвам на половина/  Wink

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
И аз ги режа, то иначе къде ще му излезе края  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт