Коледното дръвче...?

  • 2 313
  • 49
  •   1
Отговори

Анкета

Ще имате ли ( имате ли) Коледно дръвче?

Опции:

  • Мнения: 7 914
Коледното дръвче е един от символите на Коледа! Ще присъства ли то във Вашата Коледна украса?


# 1
  • Мнения: 3 880
Коледното дръвче е един от символите на Коледа! Ще присъства ли то във Вашата Коледна украса?




Дааа, за къде без елхата Wink
голяма, величествена, истинска  Laughing
още седмица-две ще изчакаме обаче

# 2
  • Мнения: 3 098
Да,разбира се,4е Ще присъства.Поне в къЩи Ще има Коледна атмосфера,като нямаме сняг и 4ак такива ниски температури.

# 3
  • Мнения: 811
само 4акаме се ги пуснат на пазара,4е при нас са кът Grinning
както е казала Марица,поне дръв4е....4е коледната атмосфера ина4е никаква я няма. Палмите са украсени,ама си е направо смехория Mr. Green

# 4
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Коледното дръв4е е задължително. Wink Само,4е моето е изкуствено.Имам си го от 6_7 години поне.Като дойдат празниците го вадя,украсявам и му се радваме до другата година.После го прибирам и така до следваЩия път. Не ми падат игли4ка аи не се 4увствам като "дървоубиец" после като минат празниците. Wink

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Изкуствено, седма Коледа му е  Laughing Използвам аромати в стаята, които да създават илюзия за присъствие на естествено дръвче  Crazy

# 6
  • Мнения: 1 909
Иzкуствено ни е дрьв4ето, а zа горско ухание полzваме един спрей с аромат на смола и бор  Simple Smile

Ние с мьжа ми сме малко хахо на тема Коледа и коледното дръв4е и проzорците ги украсихме преди 4 седмици   Joy Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 363
И ние си имаме едно прекрасно изкуствено дръвче. Вече 3та година си го гледаме Simple Smile

Аз съм от мързеливите, няма да забравя прикл#ченията  ми с естествените дръвчета в БГ, като дете. Като тръгнеш да сваляш украсата и изпопадат всичките бодлички и чистенето след това. Не благодаря.  Naughty На всичкото отгоре пък и се изхвърлят в специално центрове на майна си райна.

# 8
  • Мнения: 3 388
Абсолютно! Тез дни предстои да го купим дори. Зелено изкуствено дръвче, около 1.80 метра  Peace

# 9
  • Мнения: 2 825
И ние ще имаме изкуствено, иска ми се истинско, но тук за 1 седмица и се разпада. Tired

# 10
  • Мнения: 2 907
Отговор : винаги елха! винаги истинска!

И винаги с много украса!

В старо, избледняло розово. И светлини. И ясла под нея...Въпреки 4е не сме набожни. Коледа е празникът когато сме мисти4но набожни... Sunglasses

# 11
  • Мнения: 6 167
имаме дърво, да.
голямо, зелено, симетрично и пластмасово.
жалко, че не е истинско, но пък е красиво

# 12
  • Мнения: 354
Имаме изкуствено от две години.Голямо е и много красиво.Тези дни мисля да го украся.

# 13
  • Мнения: 1 959
Ние купихме изкуствена елха първата година и само тогава я украсихме.Сега си ходим в БГ и там караме коледа затова спрях да украсявам слагам си само картичките и нищо друго.Аз съм превърженик на изкуствените. Peace

# 14
  • Мнения: 1 370
Да, имаме си голяма Коледна изкуствена елха Wink, която мисля, тази година да украся, само в златни нюанси

Общи условия

Активация на акаунт